Помер 29-річний Ярослав Стасюк з Теребовлі. У нього залишилось двоє маленьких дітей

Помер 29-річний Ярослав Стасюк з Теребовлі. У нього залишилось двоє маленьких дітей

Не зміг побороти недугу Ярослав Стасюк. У нього був гострий менінгоенцефаліт, ускладнений ішемічними інсультами.

– Його більше нема з нами. Ми будемо тебе пам’ятати такого світло і доброго. Спочивай з Богом!!! Просто нема слів щоб щось більше сказати. Не віриться... – пише у себе у фейсбуці Зоряна Демчук.

Славік жив у Теребовлі. Мав сина та донечку, дружину та батьків.

Для Ярослава друзі та однокласники організували збір допомоги на лікування.

Як розповів батько Ярослава – його недуга почалась з температури та головної болі. Лікарі виявили менінгоенцефаліт ускладнений ішемічним інсультом. Спершу Славік йшов на поправку, однак згодом до хвороби додався ще й коронавірус. Після коронавірусу почалось сильне запалення мозку. В ніч з 12 на 13 лютого його стан різко погіршився. Ярослава паралізувало. На жаль, він так і не зміг побороти хворобу.

Щирі співчуття родині та друзям Ярослава. Нехай з Богом спочиває...

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (554)
  • Любов Ціось
    Вічна пам'ять
  • Liudmila Kyrunchyk
    ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ ЙОМУ. ЩИРЕ СПІВЧУТТЯ РОДИНІ.
  • Людмила Панчук
    Вічна  память  йому  а  діткам  та  дружині  здоровя  сили  і  витримати  це  велике  горе
  • Ольга Дабіжа
    Царство небесне і світла пам'ять
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:05 Понад 30 років віддала учням: відійшла у Вічність вчителька Тернопільської школи №27 Світлана Пушкар 17:00 Заборона на вилов риби діятиме на Тернопільщині з 1 квітня 16:15 У Тернополі призупиняють опалювальний період: дата 15:30 Юрія побили і винесли помирати на мороз: є вирок суду Від читача 17:40 «Наче побувала у фільмі»: у Тернополі презентували книгу, що обіймає та дає надію 15:00 Надіслав гроші, а фари до авто не отримав: водій натрапив на шахрайську схему 14:25 Ціну підняли майже на 50%: у Заліщиках суд скасував угоди на електроенергію 13:50 У Тернополі вшанували пам'ять загиблих Героїв та Героїнь поминальною панахидою 13:25 Дивани Тернопіль: підприємець Ігор Отрубчак розвиває бренд «Три Дивани», власне виробництво та соціальні мережі (новини компаній) 13:03 На Тернопільщині загинув чоловік, коли спалював суху траву. Ще один — постраждав (оновлене) 12:55 Аварія на Об'їзній забрала життя трьох людей: справу передали до суду 12:20 Ротації у владі: у Тернопільській райраді зареєстрували нових депутатів 11:40 Рада ухвалила закон про підготовку громадян до національного спротиву 11:10 Авто, яке фігурувало у кримінальній справі, передали з Тернополя на потреби військових 10:30 Ремонтують дорогу на трьох вулицях у Тернополі: що треба знати про рух транспорту 09:50 Чи з'являться повістки у Дії: відповідь Мінцифри 09:47 ТОП СТО Тернополя: автосервіси, ТІР-сервіси, кузовний ремонт та детейлінг (партнерський проєкт) 09:15 Фінал гучної справи: Верховний Суд остаточно засудив Ігоря Гайдука до восьми років ув'язнення 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Богдана Мовчанюка та Дмитра Погорєлова 08:00 На міжнародній дорозі неподалік Тернополя розпочали ремонт
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up