Помер перший голова крайової організації НРУ, поет, художник Михайло Левицький

Помер перший голова крайової організації НРУ, поет, художник Михайло Левицький
  • Співзасновник, перший голова першої в Україні крайової організації НРУ, член Великої Ради НРУ помер 11 квітня. 
  • 16 березня йому виповнилося 70 років.

Михайло Васильович Левицький (нар. 16 березня 1948, село Пукеничі Стрийського району Львівської області) — український поет, перекладач, художник. Член Національних спілки письменників України (від 1981) та спілки художників України (від 1996), депутат Тернопільської обласної ради І скликання (1990—1994). Співзасновник, перший голова першої в Україні крайової організації НРУ, член Великої Ради НРУ.

Автор десяти поетичних збірок, лауреат премії ім. І.Блажкевич. У 2009 р. нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Останні місяці життя провів у Петриківському обласному геріатричному пансіонаті.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Oleg Nykoruk
    ще б міг жити і жити, дуже мало пожив
    Цьвєк reply Oleg Nykoruk
    З такими заслугами людина мала б жити в 3-х поверховому чвураку в тих же Петриках, мати джипа і лімузина,а в будинку престарілих довго не протягнеш.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 На лікуванні в Тернополі помер захисник Степан Бурдаш 21:00 Цей стіл зарезервований для найсміливіших з нас: у День пам'яті Тернопільщина долучилась до акції photo_camera 20:02 В Україні можуть переглянути підходи до комендантської години 19:02 У Тернополі провели весілля для собак Від читача 11:29 Поліцейські викрили власника медіаресурсу та пов’язаному з ним Telegram-каналі впродовж кількох років систематично поширювали негативні та дискредитаційні матеріали щодо керівника одного з підприємств і його бізнесу. 19:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для військових у госпіталі та на передову: що потрібно і куди приносити 18:01 На Тернопільщині розшукували жінку, яка вийшла з дому та не повернулася 17:05 «Це не тільки про розваги, а й про свідоме pet-батьківство»: у Тернополі вперше проходить масштабний фестиваль для тварин PetVille photo_camera 16:02 Тернополяни започаткували традицію молитви у дворах в пам'ять про Героїв 15:00 Від ранку ворог обстрілює Київщину: масштабні пожежі, атака на підприємства та жертви 14:06 На смерть збив велосипедиста і втік з місця ДТП: як покарав суд водія 13:00 У День пам'яті на Пантеоні Героїв Микулинецького кладовища молились за полеглих захисників photo_camera 11:55 Забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» стартував у Тернополі play_circle_filled photo_camera 11:03 Обміління Дністра: що відбувається на річці й у чому небезпека 10:00 Смачніші за м’ясні: готуємо відбивні з кабачків у паніровці та у клярі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up