Помер тернопільський фрі-файтер, чемпіон світу Ігор Слюсарчук

Помер тернопільський фрі-файтер, чемпіон світу Ігор Слюсарчук
  • Серце 28-річного Ігоря Слюсарчука зупинилось вранці у вівторок, 6 лютого. 
  • Важковаговик Ігор Слюсарчук двічі ставав чемпіоном світу у своєму виді спорту.

- Сказати чому помер Ігор - не можу, ми поки не знаємо подробиць, - каже тренер тернопільського СК "Характерник", де тренувався Ігор, Олександр Долішній. 

За попередніми даними, у спортсмена стався інсульт. Ігор Слюсарчук тренувався і в Тернополі, і в Львові, де і проживав. Спортсмен - один з найвідоміших фрі-файтерів в Україні, неодноразово відстоював пояс чемпіона. На рингу він був непереможним, справжнім чемпіоном. А друзі його запам'ятають добряком. Він був людиною з великої букви. У Ігоря залишилась дружина та маленький син.

Це один з боїв спортсмена: Міжнародний турнір з фрі-файту “Битва за честь 3” відбувся 17 червня у ТРЦ “Подоляни” . 

Редакція висловлює щирі співчуття рідним та близьким Ігоря Слюсарчука! Нехай з Богом спочиває...

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (21)
  • Зіньків Тетяна
    Багато ударів в голову, грудну клітку, і всякі хімічні напої, порошки, роками, і все воно дало летальний наслідок настав
    Петро Білецький reply Зіньків Тетяна
    До речі ці всі хімічні пойла відразу не відчуєш, та і потім також. Просто в один момент впадеш і все
    Зіньків Тетяна reply Петро Білецький
    Та  вот і результат, в один момент впав
  • Зіньків Тетяна
    Як не ясно? Пив всяке барахло мязи щоб росли, допінг щоб більше витривалим бути, бився, навчався бою, удари в голову, судини невитримали і вмер.
    Володимир Чоботарь reply Зіньків Тетяна
    Пані Тетяно, ви хвора людина!!!
    Петро Білецький reply Володимир Чоботарь
    Чому відразу хвора, просто жіночка любить натурпродукт :)
    Зіньків Тетяна reply Володимир Чоботарь
    Ви звідки взяли інформацію що я хвора? Спортсмени вмирають від того що я описала, звісно він міг вмерти і від  іншої хвороби
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Тернополі триває збір теплих речей і смаколиків для захисників: як долучитись 21:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 30 грудня 21:00 За неправильну обрізку дерев на Злуки: орендар заплатить штраф 20:00 Від 600 до 10 000 гривень за добу: скільки коштує оренда квартири у Тернополі на новорічне святкування Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 19:00 Новорічне меню з доставкою: які святкові страви пропонують ресторани Тернополя та скільки коштують 18:30 Трагічно обірвалося життя парамедика Романа Крутія з Тернопільщини 18:00 Учениці тернопільської художньої школи здобули перемоги на міжнародних і всеукраїнських конкурсах photo_camera 17:45 Якщо фітнес-клуб, то «Алігатор» (новини компаній) 17:20 Герой-тернополянин Дмитро Чорнота отримав високу державну нагороду 16:45 Територія, на яку вивезли уламки зруйнованих будинків стала місцем небезпечних трюків водіїв 16:10 Збив жінку на смерть — у крові водія було понад 3,5 проміле. Що на це сказав суд? 15:40 Померла працівниця Пенсійного фонду з Тернополя Зоя Командирчик 15:15 Депутатів Тернопільської обласної ради скликають на сесію перед Новим роком 14:45 У згорілому будинку на Чортківщині виявили бездиханне тіло 14:12 На Чортківщині виявили нарколабораторію, де було канабісу на дев'ять мільйонів гривень 13:30 Ветерани та ветеранки змагалися у турнірі зі стрільби з лука 13:00 Нетвереза і без посвідчення: у Заліщиках 18-річна водійка перекинула Toyota. Є потерпілі 12:25 Телефонний дзвінок коштував 122 тис. грн: на Тернопільщині жінка стала жертвою банківських шахраїв 11:45 В аварії неподалік Великого Глибочка загинули жінка та двоє 17-річних підлітків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up