Помер відомий тернопільський лікар

Помер відомий тернопільський лікар

Вчора відійшов у вічність Польовчик Вадим Іванович. Весь життєвий шлях був тісно пов‘язаний з медициною міста, багато років був головним лікарем Тернопільської комунальної міської лікарні #2. Про це повідомляє на своїй сторінці у соцмережі відділ охорони здоров'я Тернопільської міської ради.

Вадим Польовчик очолював 2-гу міську лікарню понад 25 років - з 1983 по 2008.. 

"Був людиною мудрою, розважливою, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч. Порядність, чесність і професіоналізм - найголовніші риси характеру Вадима Івановича. Розділяємо біль тяжкої втрати з сім‘єю та друзями. 
Глибоко сумуємо з приводу непоправноі втрати. Світла пам’ять про цю чудову Людину, він завжди житиме у наших серцях", - висловлює співчуття рідним і близьким колектив відділу охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

Панахида відбудеться на територіі церкви Святого Духа в Будинку печалі, що по вулиці
Тарнавського ,13 23- го серпня о 19.00.

Редакція "20 хвилин" висловлює глибокі співчуття рідним і близьким.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (84)
  • Раиса Новосад Клюйкова
    Світла пам'ять.
  • Леся Калюга
    ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ. ХАЙ ЗЕМЛЯ БУДЕ ЗАВЖДИ ПУХОМ. ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ. АМІНЬ
  • Володимир Гриневич
    Вічна пам‘ять !!!!!
  • Maria Pantaleo
    Пам'ятаю його , коли починала працювати медсестрою в далеких 70 роках, строгий і компетентний керівник і професіонал, хай з Блгом спочиває, Вадим Іванович, співчуття сімі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:02 На Чортківщині вночі горіла будівля 14:03 На території Тернопільщини ввели тепловий режим: є обмеження для транспорту 13:01 Дзвінок від «служби безпеки банку» коштував двом жителькам Тернопільщини 129 тисяч гривень 12:06 За «вирішення питання» з ТЦК взяв понад чверть мільйона — суд стягнув майже стільки ж Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 11:00 Софія та Артем знову в ТОПі: Мін'юст назвав найпопулярніші імена новонароджених 10:04 До програми «Доступні ліки» додали ще 260 препаратів 09:30 Третій день в Тернополі триває акція на підтримку Федорова play_circle_filled photo_camera 09:00 Обірвалось життя підполковника ЗСУ, колишнього начальника Чортківського ТЦК Сергія Ємельянова 21:00 Сплави Дністром і терапія природою: на Тернопільщині запускають ретрит для молоді photo_camera 20:25 143 об'єкти нерухомості брата директора ДБР: медіа оприлюднили розслідування, яке суд заборонив 20:00 Відпустка на велосипеді заради України: норвезький депутат завітав до Тернополя 19:10 У Тернополі продовжують пікетувати на підтримку Михайла Федорова photo_camera 18:05 Біля Свято-Троїцького духовного центру ремонтують тротуар 17:20 У застосунку «Армія+» з'явився офіційний військово-обліковий документ 16:45 Рідні загиблих військових отримали відзнаки «Почесний громадянин міста Тернополя» 16:07 «Це і є демократія»: британські волонтери підтримали учасників мітингу в Тернополі play_circle_filled 15:37 Рятувальники винесли жінку з палаючої квартири в Збаражі 15:08 Поліція розшукує жінку з Тернопільщини, яку підозрюють у криміналі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up