Понад 85% опитаних тернополян проти будівництва комплексу розваг на набережній Ставу (оновлене)

Понад 85% опитаних тернополян проти будівництва комплексу розваг на набережній Ставу (оновлене)

У міській раді готують проект рішення виконкому про скасування дії документів на ведення будь-яких робіт на означеній ділянці в парку Шевченка.

Через чотири дні завершується електронне опитування тернополян, організоване Тернопільською міською радою щодо облаштування рекреаційно-відпочинкового комплексу на набережній Тернопільського ставу. Йдеться про місце в парку ім. Т. Г. Шевченка від ФСТ «Динамо» в сторону заводу «Опілля».

З огляду на проміжні результати опитування та голосування, Тернопільська міська рада готує проект рішення щодо призупинення реалізації інвестиційного проекту зі створення рекреаційно-відпочинкового комплексу на набережній Тернопільського ставу, адже понад 85% місцевих жителів, які взяли участь в опитуванні, негативно ставляться до будівництва комплексу на запропонованому місці і не підтримують його.

Враховуючи це, наразі готують проект рішення виконкому про скасування дії документів на ведення будь-яких робіт на цій ділянці, повідомляє прес-служба міської ради.

Раніше на місці незаконно зрізаних дерев тут висадили понад 50 саджанців дерев.

До слова, крім згаданого опитування 24 травня тернополяни зареєстрували ще й електронну петицію, щоб недопустити будівництва нового приватного розважального об'єкту в парку ім.Т.Г.Шевченка поблизу пивзаводу "Опілля".

За кілька днів петиція "Не допустити забудови галявини поблизу пивзаводу "Опілля" в парку ім.Т.Г.Шевченка" набрала 201 голос підтримки із 300 потрібних. Про це свідчать дані на сайті електронних петицій.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Koshernyj
    НЕ ВЕРЮ
  • Володя Україна!
    Дивно =)) а чо не всі 100%=))
    Святий Биколай reply Володя Україна!
    Бо Тарашевський з Надалом підключили в останній тиждень голосування адмін ресурс і там трохи попсували результати.
    За 22 дні голосування було 150 чоловік ПРОТИ і 7 ЗА )))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:00 Простий рецепт салату зі стрілок часнику 12:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження 11:00 Біля церкви святого Петра в Тернополі — благодійний ярмарок 10:20 «Любов та захист»: у День батька військові показали світлини зі своїми дітьми play_circle_filled photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 09:00 «На щиті» повертаються до рідного дому Герої з Тернопільщини Ярослав Іващук та Вадим Сліворський 21:00 Від зеленого зерна до ароматного напою: як у Тернополі працює виробництво свіжообсмаженої кави (Партнерський проєкт) 20:00 Спека набирає обертів: коли на Тернопільщині чекати грозових дощів 19:03 Порозкидали оздоблення та поламали квіти: хто вчинив наругу над могилою Героя, з’ясовує поліція 18:06 Тричі вдарив дверцятами авто по нозі: під час оповіщення травмували тернополянина 17:00 Полуничне тирамісу — хіт літа 2026: готуємо ягідний шедевр за 15 хвилин 15:50 В аварії на Петриківському перехресті постраждав велосипедист 15:00 Тернополянин став жертвою псевдобанкіра та втратив 70 тисяч гривень 14:00 Де безпечно купатися на пляжах Тернопільщини play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up