Популярні імена на Тернопільщині. Перевірте, чи ваша дитина в тренді

Популярні імена на Тернопільщині. Перевірте, чи ваша дитина в тренді
  • Габріель, Раміль, Есміральда та Аполінарія – такі рідкісні імена найчастіше давали немовляткам, які народились минулого року на Тернопільщині.
  • Серед популярних звичних нам імен лідирують Анни та Софії, а в хлопчиків в фаворі Владислав, Ілля і Назар.

Найпоширеніші імена, якими називали новонароджених дівчаток на Тернопільщині у 2018 році, назвали в головному територіальному управлінні юстиції.

Серед звичних нам імен є й чимало рідкісних. Все зумовлено тим, що в нашій області проживає чимало іноземців, в тому числі і студентів. Вони одружуються і народжують діток. Окрім того, часто батьки обирають для своїх діток стародавні церковні імена, каже начальник головного територіального управління юстиції в області Едуард Кольцов.  

 Найпопулярніші імена, якими називали новонароджених на Тернопільщині у 2018 році

Жіночі

Анастасія, Анна, Ангеліна, Вероніка, Вікторія, Діана, Дарина, Єлизавета, Єва, Каміла, Мілана, Поліна, Софія, Соломія.

Чоловічі

Артем, Богдан, Владислав, Давид, Данило, Даниїл, Денис, Захар, Ілля, Максим, Матвій, Марко, Назар, Олександр, Станіслав, Святослав.

Рідковживані імена, популярні у батьків Тернопільщини

Жіночі

Аміра, Асу, Аполінарія, Аделіна, Анісія, Вілора, Глорія, Емелі, Естер, Есміральда, Євангеліна, Жасмін, Кірія, Лукія, Матильда, Мія, Нея, Рута, Теона, Тіна, Фаїна, Ясмін.

Чоловічі

Амфілохій, Валдіс, Габріель, Дамір, Ельгард, Ілай, Іоан, Іов, Мартініан, Мануїл, Маркус, Пребі, Рувим, Раміль, Ренат, Симеон, Савелій, Серафим.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 25-26 липня 21:00 На вулиці в Чорткові виявили мертву лисицю 20:00 Усе почалося в дідусевому гаражі: військовий відкрив СТО у Тернополі, де ремонтують авто побратимів (Партнерський проєкт) 19:06 Силове затримання на Чайковського: редакція «20 хвилин» звернулася до Омбудсмена через дії ТЦК Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:55 Біля Центрального ринку швидка допомога забирає людину 18:45 Обов’язки директора філармонії виконуватиме її художній керівник — Андрій Аркуша 18:00 Вкрали двері зі спортмайданчика на Купчинського 17:30 Долар пішов униз: курс НБУ на 27 липня 17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього 16:17 В аварії на Чортківщині постраждав 77-річний водій 15:48 На Микулинецькій зіткнулися Hyundai та Opel 15:33 На Лесі Українки встановили новий дитячий майданчик 14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up