"Для дружби не важлива порода". У парку провели конкурси для собак

"Для дружби не важлива порода". У парку провели конкурси для собак

Конкурс-виставка собак під гаслом "Для дружби не важлива порода" проходив на "Козацькому" острівці, 11 червня.

Лайка, кокер-спаніель, пікінес, вівчарка та багато інших породистих собак можна було побачити на конкурсі. Але основну увагу організатори закцентували на безпритульних собаках.

Координатор акції Аліна Кошельовська пояснила, що мета конкурсу у тому, щоб показати тернополянам, що немає різниці між породистими і безпритульними собаками.

- Ми закликаємо людей брати безпритульних тварин додому, адже не так важливо, чи собака породистий, чи ні, важливо, в яких руках він буде, - пояснює координатор. - У нас сьогодні зареєстровано 20 учасників, переможцям ми даруватимемо символічні призи. Сьогодні у нас будуть такі конкурси: конкурс костюмів, конкурс на команди, поїдання сосисок на швидкість. Ми не хочемо обрати найкрасивішого і найкмітливішого собаку, для нас важливо інше - показати рівність між породистими і безпритульними.

Дівчина пояснює, що зараз у Тернополі спостерігається тенденція, коли люди бажають бути господарями виключно породистих псів. Тернополяни майже не звертають увагу на безпритульних собак.

- Її підібрали на Дружбі, у неї були дуже хворі очка, - розповідає власниця собаки Наталія Бутенко. - Я звернулася до ГО "Ноїв ковчег", щоб вони допомогли якось із цією собачкою. Аліна Кошельовська оголосила збір коштів, ми зібрали гроші. Відвезли Зою до Львова, де їй зробили операцію, яка коштувала 2000 грн. Зараз я роблю їй прививки, потім потрібно буде стерилізувати. У мене вже є собака, тому я сподіваюся, що я знайду і для Зої хорошого господаря. 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:32 На Дружбі затримували чоловіка, який погрожував людям предметом, схожим на гранату 21:00 Куди поїхати на Тернопільщині: п'ять мальовничих місць для літнього відпочинку 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:30 Тернопільська «Нива» підписала контракт з вихованцем «Шахтаря» Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:00 «Моє життя повністю змінилося»: прочани розповіли про дива, які сталися після прощі до Зарваниці photo_camera 18:00 До Дня міста у Тернополі проведуть акцію «Тернопіль — місто донорів» 17:35 «Круті віражі» у Тернополі — унікальні змагання для юних велосипедистів photo_camera 17:07 З яких причин можуть скасувати житлову субсидію 15:40 Зеленський анонсував оновлення Кабінету Міністрів — Свириденко отримає іншу посаду 15:30 У Почапинцях мотоцикліст влетів у відбійник та важко травмувався play_circle_filled 15:00 Бережанці встановили тимчасову копію знищеного барельєфу на могилі Богдана Лепкого в Кракові 14:04 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині. Новий тиждень принесе грози та дощі 12:53 Від бюджетних причепів до розкішних будинків на колесах: скільки коштують автобудинки 11:55 На Тернопільщині зіткнулися три автомобілі: серед постраждалих — дитина 11:10 В аварії на Львівщині загинув чоловік з Тернополя: автобус зіткнувся з легківкою 10:47 У Великих Гаях відкрили сучасний спортивний майданчик для відновлення Захисників 10:00 Глава УГКЦ очолив літургію на Загальнонаціональній прощі в Зарванці (трансляція) play_circle_filled photo_camera 09:00 Почаївська громада прощається з Героями Миколою Притулою та Сергієм Андрійком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up