Постраждалий водій у ДТП на трасі Тернопіль-Чернівці шукає відео з аварії

Постраждалий водій у ДТП на трасі Тернопіль-Чернівці шукає відео з аварії

У понеділок, 9 січня, за межами смт. Дружба в Теребовлянському районі зіткнулось три авто близько 15-ї години. Проте постраждалий водій, якого вважають винним, запевняє, що аварія сталась через слизьку дорогу о 12.30.

 

Тоді зітнкулись Toyota Corolla, BMW-3 та Chevrolet Aveo. Водій авто Toyota єдиниий хто постраждав у тій аварії. Він лежить з травмою тазу, скручений металевими скобами. 

- Зараз мене хочуть зробити винним в аварії, - розповідає постраждалий водій авто Toyota Кирило Чуйко. - Насправді все було так: я їхав з дотриманням швидкості та правил дорожнього руху по своїй смузі. Дорога була не розчищена та слизька. Я входив у поворот, авто почало крутити та носити. Потім відбулось одне зіткнення, авто ще більше розкрутило і відбулось друге зіткнення.

За словами потерпілого, ДТП насправді відбулось близько 12.30, а не в 15.00, як повідомляють в поліції. 

- Зараз винуватцем ДТП хочуть зробити мене, бо зіткнення було на зустрічній смузі, - продовжує чоловік. - Я хочу довести той факт, що мене занесло через слизьку дорогу і, що аварія була не в 15,00. Дорогу там посипали, але уже після ДТП. 

Тому чоловік і шукає будь-яку інформацію, відео про ДТП надіслати йому на електронну скриньку - [email protected].

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • David Starr
    Чувак, через таку травму тазу,  я тобі реально співчуваю, але невже важко було поставити у машині відеореєстратор? Тоді б довести занос було простіше простого.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 «Знаки ідентичності»: у Тернополі презентували колекцію рушників, створену українцями з 22 країн photo_camera 21:00 Як у Чорткові відзначатимуть День Незалежності: програма заходів 20:00 Один зуб теж має значення: як у Da Vinci відновлюють усмішку за допомогою імплантів (Партнерський проєкт) 19:15 На Дамбі встановили комплекс, що автоматично фіксуватиме порушення ПДР Від читача 17:01 Позичити гроші 18:01 Профільна школа та нова система оцінювання: що зміниться для школярів з нового навчального року 17:21 Монастириській громаді повернули 2 гектари землі, яку привласнили за підробленими рішеннями 16:45 Дощі та грози прогнозують синоптики на Тернопільщині 21-23 серпня 16:10 Інклюзивний дитячий майданчик облаштовують біля дитячої поліклініки в Тернополі 15:30 Зупинилося серце: на Кременеччині медики повернули до життя пацієнтку 14:50 У Тернополі демонтують 53 водомати й поштомати: у чому причина 14:12 На березі Серету виявили тіло жінки з Чорткова, яку розшукували рідні 13:45 Англійська у дитсадках стане обов'язковою з вересня 13:15 У Тернополі мобілізували чоловіка у день, коли йому оформлювали бронювання через Дію: що вирішив суд 12:32 24 серпня українці у всьому світі створюватимуть «Ланцюги Єдності» 11:54 У Тернополі майорітиме синьо-чорний прапор «Між небом і землею» у пам'ять про зниклих безвісти 11:36 На місці пожежі у Бережанах знайшли мертвим чоловіка 11:05 Смертельна аварія в Почаєві: загинула 16-річна дівчина, водія взяли під варту 11:00 Перерви у русі маршруток: як тернополяни оцінюють графік громадського транспорту play_circle_filled photo_camera 10:40 Стрілянина на Київській: затримали чоловіка напідпитку play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up