Пожежа в багатоквартирному будинку у Тернополі: людей рятували за допомогою автодрабини (ФОТО)

Пожежа в багатоквартирному будинку у Тернополі: людей рятували за допомогою автодрабини (ФОТО)

Пожежа виникла на третьому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку у Тернополі на вул. Фабрична.

Повідомлення про пожежу до рятувальників надійшло 19 квітня 2021 року о 22.13 год.

По прибутті до місця виклику розвідкою встановлено, що виникла пожежа електрощитової на площі 3 м.кв. Внаслідок пожежі знищено електрощитову на площі 3 м кв.

Гасіння пожежі ускладнювалось сильним задимленням сходової клітини та частини квартир. Внаслідок чого пожежно-рятувальним підрозділом за допомогою пожежної автодрабини врятовано 6-ть людей, з них 3-є дітей із верхніх поверхів будинку (3-й,4-й та 5-й поверхи).

Пожежа локалізована о 22.24 год., ліквідована 22.38 год.

До ліквідації пожежі залучалися: черговий караул 3 ДПРЧ, відділення ЧСПТ АРЗ СП на пожежній автодрабині та працівники ОКЦ Головного Управління.

Потерпілих внаслідок пожежі не має. Окрім врятованих людей проведено евакуацію 7-ми людей з нижніх поверхів.

Причина пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • СТУГНА П
    Більше слухайте "електриків" ,які кажуть ставити автоматичні вимикачі номіналом 25 А на провід 2,5 мм алюмій і таких пожеж буде кожен день.
  • MrGangstarM
    Так щитова горіла, що аж забули знеструмити будинок - люди з освітлених квартир до пожежників вилазять...
    СТУГНА П reply MrGangstarM
    Це не щитова ,а поверховий щит горів . Щитова в підвалі розміщується. Не знеструмили бо пожежні раніше приїжають ніж електрики . Тут питання чого захист не відпрацював в щитовій . Скоріш за все уставку запхали більшого номіналу    щоб постійно їх не міняти .Споживання електроенергії, то збільшилось в рази . Уставки запобіжників збільшили ,а січення магістральних проводів від щитової до поверхового щита не поміняли ось і результат. Така доля чекає всіх будинків які збудовані за часів союзу  це лише питання часу , якщо люди і ЖЕК будуть розводити бардак в поверхових щитах .
  • Viktoriia Voloshyn
    А де протипожежні драбини?
    СТУГНА П reply Viktoriia Voloshyn
    Спиляли самі ж мешканці .Зараз таке модно .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 У ветеранському чемпіонаті Тернопільщини виступатиме рекордна кількість команд 17:02 У Тернополі вперше відбувається обласний конкурс скрипкового мистецтва імені Ренати Дзігасової 16:00 Біля автовокзалу в Тернополі небайдужі врятували сімох цуценят play_circle_filled 15:25 Обрали голову Борщівського районного суду Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 14:20 Зміни до бюджету-2026: куди спрямують кошти у Тернополі 13:19 На дамбі Тернопільського ставу планують встановити камери автоматичної фіксації швидкості 13:00 У Дністровському каньйоні освятили хрест біля джерела святого Григорія та облаштували місце відпочинку 12:08 Добивав ногами і залишив на дивані: у Борщеві чоловік мало не помер після застілля 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 9-10 травня 10:00 Швидко та зручно: готуємо домашнє тірамісу за 20 хвилин 09:00 Тернопіль втратив Героїв Назара Тимофійчука та Володимира Маслака 22:11 Зеленський дозволив провести парад у Москві. Є офіційний указ Президента України 22:00 100 років виповнилося довгожительці з Хоросткова 21:00 З 15 років — мопед, з 17 — автомобіль: що тернополяни думають про можливі зміни для водіїв play_circle_filled photo_camera 20:00 Тернопільські спортсмени встановили рекорди Європи та здобули нагороди на чемпіонаті з пауерліфтингу photo_camera 19:00 Чи безпечна полуниця в Тернополі та які зараз ціни: перевірили журналісти «20 хвилин» play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up