Правоохоронці закликають подбати про безпеку у свята та вихідні

Правоохоронці закликають подбати про безпеку у свята та вихідні

У Новорічні та Різдвяні свята є можливість відвідати родичів, святкувати у вихідні разом з друзями та рідними.  Однак, як свідчить поліцейська статистика, саме у святкові дні скоюють чимало квартирних крадіжок та інших злочинів.

З 30 грудня по 8 січня працівники поліції Тернопільщини переведені на посилений варіант несення служби, повідомляють у відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Правоохоронці приділять особливу увагу публічній безпеці в громадських місцях, профілактиці різноманітних правопорушень.

Кримінальна практика свідчить, що квартирні крадіжки злодії  найчастіше скоюють саме тоді, коли господарі залишають помешкання на тривалий час без нагляду. У ці дні чимало тернополян залишатиме домівки та квартири, їдучи в гості до родичів. Залишені цінності, валюта, техніка легко потрапляють до рук зловмисників, не тільки місцевих, а й із сусідніх областей, які прагнуть за лічені хвилини забратися у чужу домівку і миттєво зникнути з награбованим.

Домушники не проникають у чужі квартири, доки не переконаються, що вхідні двері не обладнані надійними замками, немає сигналізації. Укріпіть їх надійними двома-трьома замками, щоб їх було важко зламати.

За найменшої підозри щодо сторонніх осіб, які без діла тиняються біля будинку чи квартири, повідомляйте дільничного офіцера, патрульних або телефонуйте до чергової частини за номером 102. Намагайтеся запам’ятати прикмети підозрілих осіб.

Працівники поліції звертаються до усіх громадян - обов’язково подбайте напередодні свят про безпеку майна. Не будьте байдужими, коли бачите, що злодії проникають до сусідньої квартири чи будинку – відразу повідомляйте про такі факти поліцейським.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Школяр із Бучача здобув четверте місце на міжнародному шаховому турнірі у Берліні photo_camera 21:46 У Тернополі просто неба проводять вечір українського кіно photo_camera 21:00 Жителі Тернопільщини вітають Україну з Днем Незалежності: підбірка з соцмереж photo_camera 20:04 «Мама не дочекалася сина 13 днів». З полону повернувся Сергій Єднак Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 19:00 Як Тернопіль пов'язаний з історією незалежності України: ексклюзивно з екскурсії містом play_circle_filled photo_camera 18:00 Шахраї ошукали трьох жителів Тернопільщини на понад 155 тисяч гривень 17:20 Батькам, в яких народжується маля, пропонують відстрочку на рік: у Раді зареєстрували законопроєкт 16:50 Президент відзначив шістьох уродженців Тернопільщини державними нагородами та званнями 16:10 У День Незалежності воїни тернопільської бригади встановили український прапор на території рф play_circle_filled 15:30 Юні ампфутболісти з Тернополя зустрілися з Андрієм Шевченком 15:10 Повітряний щит для Сходу: долучайтеся до збору «Східний Бар’єр» (соціальна реклама) 14:50 Додому з ворожого полону повернули десять українських військових. Їх усіх вважали зниклими безвісти photo_camera 14:30 Вдруге оголосили тендер на відновлення і утеплення постраждалого від ракетної атаки будинку на 15 Квітня 14:00 У Тернополі зʼявився сквер на честь працівників енергетики play_circle_filled photo_camera 13:45 У Тернополі відзначили День Незалежності України photo_camera 13:12 Отруєння родини на Тернопільщині: що дізналися про події, загиблу та інших потерпілих 13:00 На 15 Квітня зіткнулися чотири автівки — є потерпілі 12:30 Пожежа в житловому будинку на Тернопільщині забрала життя 53-річного чоловіка 11:52 На 15 Квітня чоловік прочищав труби з кислотою і пошкодив каналізацію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up