Президент присвоїв Андрію Кузьменку звання Героя України

Президент присвоїв Андрію Кузьменку звання Героя України

Піснею він зцілював душу, словом – заряджав на боротьбу. За сильну, квітучу та непереможну Україну.

 

Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння Андрію Кузьменку звання Героя України, про це президент повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

"Сьогодні Андрію Кузьменку виповнилося б 52 роки. Його загибель стала справжнім шоком для всього суспільства. Він був таким щирим і відкритим, таким своїм, що у той страшний день кожен з нас відчув, ніби втратив рідну, близьку людину.

З початком війни Андрій регулярно їздив на схід та допомагав нашим захисникам. Кузьма і сам був справжнім захисником України. Воїном слова. Його зброя – ручка, папір та мікрофон. Піснею він зцілював душу, словом – заряджав на боротьбу. За сильну, квітучу та непереможну Україну.

У кожного українця є гарний спогад, пов’язаний з піснями Кузьми. Він залишив слід у серці кожного.
Він вчив нас не забувати й дзвонити справжнім друзям зі старих фотографій.
Приїжджати до мами, щоб посидіти на кухні не одну годину.
І, звісно, він вчив нас не стидатися своєї землі, бо кожен – сам собі країна.

Сьогодні нам дуже не вистачає Андрія. Артиста, поета, волонтера. Людини. Українця. Який дуже хотів, щоб люди в його країні жили мирно та щасливо.

Сьогодні я підписав указ про присвоєння Андрію Кузьменку звання Героя України.

Ми завжди пам’ятатимемо тебе і разом зробимо все, щоб перетворити Україну на місце щасливих людей", йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, згідно з офіційною версією МВС 2 лютого 2015 року він загинув в автокатастрофі біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області. Того ж дня пресслужба департаменту Державної автомобільної інспекції МВС України повідомила, що, за попередніми даними, на 86 км траси Кривий Ріг — Кіровоград  відбулося зіткнення позашляховика Toyota Sequoia, за кермом якого перебував співак, і молоковоза ГАЗ-53. Від отриманих травм Андрій Кузьменко загинув на місці.

Кузьменко повертався з Кривого Рогу, де напередодні його гурт дав концерт. У фатальній ДТП постраждали також дві жінки — пасажирки автівки Кузьменка та молоковоза відповідно; їх доправили до криворізьких лікарень № 2 та № 9. Водій молоковоза протягом усього часу слідчих дій перебував на місці ДТП.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Тернопільські борці стали переможцями і призерами міжнародного турніру в Чехії photo_camera 11:10 Зникла пенсія і з'явився кредит на 70 000 гривень — тернополянка підозрює сина 10:40 П'яний водій на Миру влетів в огорожу — є травмовані 10:30 Потрійна аварія в селі Дружба: водій Mercedes-Benz Sprinter був п'яним Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 10:10 У Тернополі промивають водопровідні мережі: графік по мікрорайонах на тиждень 09:30 Померла Валентина Гордієнко — ревматолог міської лікарні №2 09:00 На Сумщині загинув Герой з Кременеччини Юрій Тимошенко 08:00 Усі учні з 1 вересня отримуватимуть безоплатні обіди: будуть опорні кухні та доставка до невеликих шкіл 22:00 Ветерани-поліцейські з Тернопільщини вибороли призові місця на чемпіонаті з жиму лежачи 21:00 Костянтин Грубич назвав Тернопіль столицею півоній та поїхав на уроки блогерства від отця Філюка play_circle_filled 20:04 «Це був жах. Але він мав вижити і повернутися». З полону звільнили Володимира Зварича 19:00 Гавкіт, шум і запах: сусіди скаржаться про неналежне утримання собак у квартирі photo_camera 18:00 Продаж картин в інтернеті обернувся для жительки Тернопільщини втратою грошей з картки 17:30 Вода в Тернополі може подорожчати вже в липні. Ціну хочуть збільшити майже втричі 16:45 На Львівській та Поліській частково перекриють рух через ремонт дороги 16:10 У Бучачі посеред вулиці знайшли дворічного хлопчика: батько залишив, щоб купити цигарки 15:35 Траса М-19 через Теребовлю змінюється: репортаж із масштабного ремонту мосту (Відео) play_circle_filled 15:10 Померла багаторічна працівниця тернопільського Навчально-методичного центру профтехосвіти Олена Іваськів 14:40 На Чортківщині автівка злетіла з дороги та врізалась у металеву огорожу, а потім — стовп
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up