Приватизувати гуртожитки у Тернополі людям стане легше

Приватизувати гуртожитки у Тернополі людям стане легше
Якщо мешканець гуртожитку втратив чи не мав ордеру на свою кімнату, але може довести, що проживав там більше 5 років, зможе це помешкання приватизувати.

Спростили умови подання документів для таких тернополян на сесії міськради 16 лютого.

- Також трапляється, людина кілька років мешкала в одній кімнаті, а тоді перебралася в іншу і живе там лише 2-3 роки, - додає свободівець Іван Сороколіт. – При приватизації ми тепер будемо враховувати весь період проживання в одному гуртожитку. Це спростить життя і нам, і людям.
Нагадаємо, у 2008 р. в Україні прийняли закон, що дає можливість людям приватизувати кімнати у гуртожитках. У Тернополі влада зуміла перебрати у своє розпорядження більшість колишніх відомчих гуртожитків і гуртожитків промислових екс-гігантів – комбайнового заводу і ВАТ „Текстерно”. Більшість кімнат уже приватизовані.
- Молодці, що зробили це, бо в попередній каденції ми багато проблем із цим мали, - підсумував нашоукраїнець Петро Мандзій.

„За” врешті були 41 обранець тернополян.
 

Відео дня

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • Anonymous
    ну просто герой.
  • Anonymous
    Сороколіт - порядна людина. він вже не одній сімї допомогі, щоб вони мали право на житло. він все робить для людей, якщо єказус в законодавстві
  • Anonymous
    Якщо він може допомогти напишіть як з ним звязатися. Бо я вже 10 років не можу приватизувати гуртожиток
    Anonymous reply Anonymous
    приватизувати можні тільеи гуртожиток, який ще за Заставного передали від заводів місту. також треба відповідати вимогам. його тел.знають в міськраді в упр.орг.роботи. дають той номер моб., який спеціально він завів, щоб консультувати по гуртожитках
  • Anonymous
    Сороколіт дуже багатьом людям в тому поміг! Йому носять пакети і конверти, а він не бере!
    Anonymous reply Anonymous
    а ти звідки знаєш шо не бере? Шо пакет носив - не взяв?))))
    Anonymous reply Anonymous
    всі вони добре беруть)))
    Anonymous reply Anonymous
    Сороколіта знаю не перший рік. він дійно вболіває за людей. таких альтруївтсів не так багато в Тернополі. проект рішення - це страждання декількох сот сіией, які тпере спокійно можуть отримати свої кімнати у власність
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Додали медикаменти до безплатного переліку програми «Доступні ліки» 21:00 З'явився рейтинг спроможності громад Тернопільщини: хто очолив, а хто має невикористаний потенціал 20:25 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 листопада 20:00 До 6 годин без світла: де у Тернополі працюватимуть світлофори з безперебійниками (карта) Від читача 08:36 Творчість, що надихає: у Бережанах відкрили мистецьку студію 19:00 Чому приватне товариство вирішило за свої кошти провести благоустрій у парку Шевченка 18:00 Тернопільський колектив «Посмішка» здобув шість нагород на міжнародному фестивалі 17:30 Відгуки та скарги тернополян щодо роботи громадського транспорту розглядали перевізники і поліція 17:00 Що та за скільки продають на овочевому ринку Тернополя: дивіться актуальні ціни photo_camera 16:13 Затримали колишнього правоохоронця, який за 4000 доларів обіцяв допомогу з мобілізацією play_circle_filled 15:45 Скільки тернополян подали відстрочки через ЦНАП 15:15 Ветерани та ветеранки з Тернопільщини зможуть безоплатно навчатись в автошколах 14:45 Нетверезого 16-річного водія скутера зупинили вночі на Руській 14:10 Суддю з Підгаєччини відсторонили від посади через підозру в смертельній аварії 13:35 Хто в Тернополі може безоплатно скористатись послугою соціального таксі 13:03 Який вигляд має «Пантеон Героїв» на Микулинецькому кладовищі у Тернополі: дивіться відео play_circle_filled 12:30 На Бандери водій маршрутки проїхав на червоний сигнал та врізався в легківку. Є постраждалі 11:50 Наріжний камінь для каплиці Святого Пантелеймона заклали біля лікарні у Козові 11:20 Неподалік Дзвиняча бус зіткнувся з трактором. Постраждали семеро людей 10:45 16-річний тернополянин може потрапити до в'язниці на вісім років за крадіжку велосипеда
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up