Призовникам платитиме не лише держава, а й міська рада

Призовникам платитиме не лише держава, а й міська рада
  • У міській раді готують проект, за яким призовники отримуватимуть грошові виплати не лише від держави, а й від місцевої влади.
  • Як кажуть у міській раді, додаткові гроші отримають уже ті призовники, які потрапили у весняний призов, що розпочався з 1 березня. 

- При призові на строкову військову службу та під час її проходження військовослужбовці мають право на ряд соціальних гарантій, - каже голова міської призовної комісії секретар міської ради Тернополя Віктор Шумада. - При призові військовосужбовці отримують від держави грошову виплату до 3 500 гривень. 

Зараз у міській раді, за словами пана Шумади, пропрацьовують проект за ініціативи військового комісаріату, згідно якого призовники отримають грошову виплату ще й від міської влади.

- Цю випалату отримають уже ті призовники, які пішли служити з 1 березня, - каже Віктор Шумада. - Суму ще не визначили. Зараз ми виробляємо потрібні проекти рішень, щоб внести зміни у профільні програми міської ради. І хочу додати, що цього року ми збільшили виплати контрактникам з 10 до 15 тисяч гривень. Тому і не має ще конкретної суми для призовників, бо мусимо прорахувати скільки буде видатків за рік. 

Також, під час проходження військової служби військовослужбовці отримують щомісячну грошову виплату. Ще на час служби зберігається робоче місце призовника з середньою заробітною платою, при умові, що він був офіційно працевлаштованим. Передбачено законом і збереження житла, якщо військовослужбовець проживав у гуртожитку. А також, дають відстрочку на навчання і передбачена щорічна відпустка терміном на десять днів. 

- Після завершення військової служби строковики отримують грошову виплату, - додає Віктор Шумада. - А також повторну грошову виплату у розмірі до двох тися гривень після того, як поновляються на обілку у військкоматі. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:15 За дитсадками і школами Тернополя закріпили території обслуговування 13:37 Помідори – 45 грн, кабачки – 12 грн, а кавуни майже 7 грн: де дешевше купити насіння у Тернополі 12:50 Розпочалися виплати «дитячої допомоги»: де можна оформити рахунок 12:20 Школам Тернополя з бюджету виділили 2,5 мільйона гривень: як розприділили кошти Від читача 09:27 Жінка з Лановеччини підтвердила фах кухаря 11:50 Тернополянин продав орендований скутер. Тепер відповідатиме за шахрайство 11:10 Судитимуть директорку КП через зловживання із орендою на Київській: збитки — понад 869 тисяч 10:39 В Україні стрімко зросли ціни на бензин: скільки коштує пальне на різних АЗС 10:00 У Буцневі місцеві чули постріли: що виявили поліцейські 09:35 Долар встановив новий рекорд: актуальний курс валют 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Ігоря Халанича та Олега Макара 08:00 Дитяче психіатричне відділення відкрили у Тернопільській обласній дитячій клінічній лікарні photo_camera 22:00 Студенти тернопільського коледжу представили власну колекцію на модному показі в Італії photo_camera 21:01 До мільйона на справу своєї мрії: історії підприємців Тернополя і поради, як отримати грант 20:03 Одним котлети, іншим — каша. Чому в лікарні різне харчування для військових і травмованих ветеранів 19:01 Скільки коштує орендувати будинок у Тернополі: дивіться ціни та умови 18:10 НМТ—2026: основні дати та правила 17:35 На кордоні затримали тернополянина з контрабандним товаром на 1,7 млн грн 17:10 В дитсадочку, в якому загорівся дах, були діти. Що дізналися «20 хвилин» 16:38 Вербував дівчат через Telegram: на Тернопільщині затримали чоловіка за створення порноконтенту
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up