На «Студентській добі 2017» будуть креативити з піснями під гітару і з печеньком

На день Студента учасники з кількох вузів творитимуть проекти цілу добу без перерви

На «Студентській добі 2017» будуть креативити з піснями під гітару і з печеньком

17 листопада в «Перемозі» відбудеться «Студентська доба 2017».

24 години без перерви студенти різних навчальних закладів проходитимуть тренінги та готуватимуть свої проекти.

У «Студентській добі - 2017» братимуть участь 40 студентів, їх поділять на 5 команд. Це студенти Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету,Тернопільського національного медичного університету, Тернопільського національного технічного університету, а також Бучацького коледжу Подільського аграрно-технічного університету.

Як розповіла голова ГО «Молодіжне об’єднання «Файне місто»  Юлія Янчинська, захід буде проходити у два етапи.

- Традиційно першу частину ми проведемо для підготовки студентів, - каже Юлія. -  Досвідчені тренери розкажуть про проектний менеджмент, фандрайзинг, тімбілдінг.

В другій частині заходу студенти прописуватимуть власні проекти. За словами Юлії Янчинської, організатори «Студентської доби 2017» розуміють, що за 24 години дуже складно народитися якісному проекту, проте це можливість для студентів спробувати свої сили, реалізувати свої ідеї.

До заходу залучили досвідчених тренерів локального та регіонального рівнів, відомих тернополян, громадських діячів, депутатів та мера міста, який допоможе розібратися студентам, що таке самоврядування і як краще їм співпрацювати з владою в реалізації своїх проектів, ідей та думок.

"Студентську добу" проводять уже вп’яте.

- Минулого року я зайшла в "Перемогу" до знайомої, подивитися, як це все відбувається, - розповідає студентка Юлія. - Мені сподобалося, що вони в дружній атмосфері з піснями під гітару і печеньками, розповідали корисну інформацію як досягнути успіху, зробити більше за меншу кількість часу.

Коментарі
  • Петро Білецький

    Ніколи в таких умовах і такому темпі ше нічого ніколи не придумав. В них синяки під очима, вони не їли і не спали вже давно - шо вони можуть придумати толкового ???!!! Не факт шо та ідея яку ти придумав ти будеш реалізовувати.

Регіональний мультифестиваль «Студентська республіка», 15x4 Ternopil , Випускний-2018 , концерт DZIDZIO, мистецькі ярмарки,...

Кожних зайвих 10 кг – це додаткове навантаження на кістки і м'язи. Це загрожує артрозами,  виникненням цукрового діабету,...

play_circle_filled

Водій на автомобілі "Волга" збив на пішохідному переході велосипедиста.

«Шумахером» виявися  30-річний громадянин Нігерії, який перебуває в Україні нелегально. Аби виїхати, в нігерійця є два...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up