Прогулянка на "Сигмі": скільки коштує поїздка на новому теплоході

Прогулянка на "Сигмі": скільки коштує поїздка на новому теплоході

З 25 липня на Тернопільському ставі розпочав курсувати новий теплохід «Сигма».

На вихідних гості міста мали змогу здійснювати прогулянки Тернопільським ставом на новому теплоході «Сигма».

Одночасно  на теплоході може перебувати близько 50 пасажирів: 15 - на верхній палубі, 35  - на нижній. Вартість поїздки складає 25 грн. за 30 хв. подорожі по Тернопільському озері та  50 грн. - за годину поїдки в сторону с. Пронятин. Теплохід при годинній подорожі буде проходити під мостом, що розташований в напрямку с. Пронятин.

«В листопаді 2019р. у м. Запоріжжя був придбаний теплохід «Сигма». Протягом зимово–весняного періоду тривали підготовчі роботи, а вже 29 червня відбувся перший технічний рейс.  Даний теплохід є трансформером, оскільки поручні на верхній палубі складаються, що дає змогу легко пройти судну під мостом, а пасажири, з метою безпеки, у цей час повинні будуть спуститися на нижню палубу», - розповідає начальник відділу транспортних мереж Антон Марчевський.

Читати також: У Тернополі покататися на новому теплоході "Сигма" уже збираються черги: чи безпечно?
 

Нагадаємо, 27 червня на Ставі проходило випробування судна, воно було успішним. 


 "Новий" теплохід придбали за кошти інвестора. З міського бюджету кошти на нього не виділяли. Як розповів капітан тернопільських теплоходів Віталій Стасюк, теплохід "Сигма" в хорошому стані, хоча він не новий. Його придбали у Запоріжжі. Маршрут нового судна буде відрізнятися від маршруту «Капітаа Парія» та «Героя Танцорова». Теплохід починатиме маршрут з центрального причалу і курсуватиме до Протятина. Біля «Водної арени» теплохід повинен буде пропливати під мостом. 

Як розповідає Віталій Стасюк, з 1968 року нові теплоходи на Тернопільський став не заходили. Серед трьох теплоходів «Сігма» є найновішим. 
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • найко
    люкс їхати маршруткою в пронятин чи на теплоході з вітерком
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Тернополяни збирають гостинці на Великдень для військових: як долучитись 21:00 Купити чи спекти: скільки коштують паски в Тернополі play_circle_filled photo_camera 20:00 Отримала 60 тисяч допомоги, приховавши купівлю землі: судили багатодітну матір 18:55 «Нива» відкрила стадіон для вболівальників на матч із «Прикарпаттям» попри обмеження Від читача 17:29 Які засоби можна закупити для облаштування робочого місця для людини з порушеням опорно-рухового апарату? 18:18 Війна забрала життя Героїв Олексія Новікова та Дениса Диванюка 17:45 На Київській налякана косуля застрягла в металевій огорожі 17:10 Водію, якого затримали після аварії, в якій загинули двоє рятувальників, інкримінують торгівлю наркотиками 16:35 У Тернополі затримали чоловіка під час отримання 3000 доларів за «вплив» на ТЦК 16:05 З 8 квітня у Тернополі відновлюють опалювальний період 15:40 Тіло чоловіка виявили у ставку на Бережанщині 15:35 ТОП СТО Тернополя: автосервіси, ТІР-сервіси, кузовний ремонт та детейлінг (партнерський проєкт) 15:15 У Кременці чоловік погрожував стрибнути з даху магазину 15:00 «Якщо не моє — полетить далі»: загинув на фронті Віктор Рак — далекобійник із Борщева 14:20 Обіцяли допомогти з виїздом за кордон: онлайн-пошук роботи обернувся втратами 13:35 У Кровинці тернополянин за кермом Skoda врізався у вантажівку: постраждав пасажир 13:15 Страсний тиждень: що треба знати про кожен з днів 12:40 Долари зникли з будинку, поки господар спав: у Козівські громаді сталась крадіжка 12:01 Вбивство іноземця на заправці неподалік Тернополя: підозрюваний та загиблий були знайомими 11:26 Отець Філюк отримав високу церковну нагороду: тепер має титул митрофорного протоієрея
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up