Прокурор області закликає здавати шахраїв, які пропонують «порішати»

Прокурор області закликає здавати шахраїв, які пропонують «порішати»
Адвокати з метою отримання неправомірної вигоди вводять громадян в оману та схиляють до хабарів нібито для передачі працівникам органів прокуратури. Такі дії, переконаний прокурор області, підривають імідж та авторитет прокуратури як державного правоохоронного органу

Випадки, коли адвокати з метою отримання неправомірної вигоди вводять громадян в оману та схиляють до надання грошових коштів нібито для передачі працівникам органів прокуратури області для вирішення тих чи інших питань, пов’язаних з розслідуванням кримінальних проваджень, почастішали останнім часом на Тернопільщині.

Про це поширила інформацію прес-служба прокуратури області з посиланням на головного прокурора Тернопільщини Олександра Мартинюка.

  • Внаслідок таких дій непоодинокими є випадки, коли працівники новоствореного НАБУ в рамках розслідування кримінальних проваджень за заявами громадян про вимагання неправомірної вигоди перевіряють причетність до вчинення такого роду дій працівників прокуратури, - повідомив прокурор області. - Зокрема, нещодавно такі слідчі дії проводилися працівниками НАБУ у Козівському відділі Теребовлянської місцевої прокуратури, а вчора – такі події мали місце в Тернопільській місцевій прокуратурі та прокуратурі Тернопільської області.

Такі дії вказаних шахраїв підривають імідж та авторитет прокуратури як державного правоохоронного органу, переконаний Олександр Мартинюк. 

  • Тому звертаюся до всіх жителів області невідкладно повідомляти про відомі Вам такі факти, - каже Олександр Мартинюк. - А також про факти вчинення будь-яких інших протиправних  дій. Для оперативного реагування на факти корупції та інші ганебні вчинкив прокуратурі Тернопільської області продовжує функціонувати «телефон довіри».

Довідка

«Телефон довіри» управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України: (0352) 52-30-84. "Електронна пошта довіри": [email protected].

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Анонім
    А Сідоров б працював  на посаді прокурора....провели  для заходу формально конкурс прокурорів, а тепер виписують...мав працювати не мав....а хто був в комісії по відбору кандидатів прокурорів???? а їх не треба під відповідальність??? за те шо Сідорових полишали на посадах??
  • Анонім
    Я думаю, що тепер НАБУ мали б перевірити і членів тієї комісії у Львові, яка проводила співбесіду з претендентами на посади у прокуратурах. Бо фактично результати співбесіди і виявились вирішальними у формуванні списку тих, кого рекомендували на призначення. Тобто, тестування давало одні результати, а співбесіда інші. І як результат - замість оновлення прокуратур  пройшла проста ротація  прокурорів з одного району в інший. От і хай і перевірять, чи за просто так  чинні прокурори отримували посади в оновлених прокуратурах. Бо, якщо за відбором у поліцейські стежила громадськість, то прокурори самі  між своїми розбирались
  • Анонім
    жесть...виявляється то адвокати беруть хабарі...а прокурори продають квартири і мають 50 000 баксів в кабінеті...нє то не хабар...то адвокати винні
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 Нібито «індивідуальний» будинок на Бандери «виріс» уже до чотирьох поверхів 16:30 Фінал кубка Тернопільської області з футболу відбудеться у Бережанах 15:51 Жителя Тернопільщини засудили до 15 років ув’язнення за зґвалтування малолітньої племінниці 15:10 Забудовник має сплатити громаді майже 2 мільйони пайового внеску Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 14:23 2,5 тисяч доларів за зняття з розшуку – на Тернопільщині підозрюють державного службовця photo_camera 14:00 Тернопільська «Нива» зіграє на виїзді проти СК «Полтава» 13:12 Горіло поле пшениці в селі Осташівці 12:35 У Хмельницькому пролунало декілька вибухів (оновлене) 12:30 На двох вулицях Тернополя оновлять зупинки — рух частково перекриють 12:00 На Тернопільщині жінка продавала корову і втратила понад 42 тисячі гривень 11:15 Кабмін затвердив новий порядок ведення реєстру «Оберіг»: що зміниться 10:44 У Тернополі два водії вантажівок перевозили сипучий вантаж без належного накриття 09:47 Памʼять полеглих Героїв вшанували у Тернополі play_circle_filled photo_camera 09:30 Запровадили тимчасові обмеження руху великогабаритного транспорту 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Віталія Наливайка, Миколу Воронка та Ігоря Чорного 08:00 Сучасне обладнання та нові умови: який вигляд має оновлена Теребовлянська лікарня і що пропонують пацієнтам photo_camera 22:00 За бур'яни біля будинку можуть оштрафувати: хто ризикує заплатити максимальний штраф в 1700 гривень 21:05 «Брата з відстрочкою возять між ТЦК, а йому стає гірше. У лікарню не дають забрати» 20:17 Змінили керівника СБУ на Тернопільщині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up