Протести у Білорусі: у центр столиці стягнули спецтехніку, станції метро закрили

Протести у Білорусі: у центр столиці стягнули спецтехніку, станції метро закрили

У неділю, 20 вересня, в столиці Білорусі та інших містах країни заплановані антиурядові Марші справедливості. У центр Мінська влада стягнула велику кількість техніки, силовики перекрили дороги.  

У Мінську закриті шість центральних станцій метро нібито "з метою забезпечення безпеки".

Опозиція в неділю збирає протестувальників біля Стели героїв на проспекті Незалежності, після чого громадяни колонами підуть маршем до Верховного суду Білорусі. Учасникам протесту пропонують принести до суду плакати з написами "кандидатури для народного трибуналу", з іменами силовиків, які брали участь у розгоні протестів.

Після Верховного Суду учасники акції планують знову піти до резиденції Олександра Лукашенка і взяти її в кільце.

При цьому в центрі навпроти Палацу Незалежності мінчани помітили дуже багато техніки, в тому числі автомобілі з рулонами колючого дроту.

Уздовж стели в центрі Мінська силовики виставили огорожі з колючим дротом.

Белсат опублікував відео з Мінська, на якому видно, як силовики намагаються наздогнати протестувальника.

Нагадаємо: у Мінську 19 вересня в ході масових протестів силовики затримали близько 400 громадян.

Телеграм-канал Nexta опублікував дані тисячі співробітників міністерства внутрішніх справ Білорусі, які ймовірно причетні до розгону протестів.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Я
    Мені би дуже не хотілось щрб у Білоруссії до влади дорвались майдануті і було те що  в насВ результаты перевороту  2014 року Україна втратила Крим,  та на війні постраждало багато людей знищені міста та села Нічого доброго майдануті не принесли для людей
  • Патріот
    Женіть того Лукашенка,ваш президент повариха !
    Насмажить вам котлет,поки жуватимете,заводи поріжуть на метал.Але то пусте,візьмите кредит у мвф
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Студентам обіцяють підвищення стипендій з 1 вересня 21:00 Як здати НМТ на 200? Випускниці школи №19 поділилися секретами підготовки 20:03 62-річний чоловік побив 6-річного хлопчика: батьки вимагають покарання для нападника 19:00 Безбар’єрні маршрути за понад 16 мільйонів: які вулиці ремонтують у Тернополі Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Швеція та Ісландія передали Тернопільщині 16 тонн енергетичного обладнання 17:51 «Робота — не поважна причина не з’явитись». Що було на судовому засіданні у справі нардепки Марченко 17:25 Купівля рибальських товарів в інтернеті обернулась втратою грошей для 25-річного покупця 16:45 Тернопільщину накриє спека: синоптики обіцяють на вихідні до +32° 16:10 Якість відремонтованих доріг перевірять на Тернопільщині 15:30 В Україну повернули тіла 522 загиблих photo_camera 14:50 Світла, щира, сповнена мрій... В аварії загинула 16-річна випускниця Дунаївської школи Софія Мельничук play_circle_filled 14:20 Тернополянка хотіла вивезти сина за кордон за підробленими документами і отримала підозру — поліція 13:50 Діти з Тернопільщини, які постраждали від війни, поїхали до літнього табору в Литві 13:10 Тернополяни можуть до формування програми Дня молоді та Дня міста 12:37 На Кременеченні загинув водій трактора: техніка перекинулась 12:03 На Чортківщині тривають пошуки чоловіка, який вийшов з дому та не повернувся 11:28 У Почаєві п'яний водій авто збив двох неповнолітніх на електроскутері: загинула 16-річна дівчина 10:50 Москва горить: українські військові застосовують «далекобійні санкції» для рф play_circle_filled photo_camera 10:14 Забарикадувався у квартирі і вимагав покликати кума. Спецоперація на «Східному»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up