Проти коронавірусу: спільна молитва "Отче наш" з Папою Франциском (НАЖИВО)

Проти коронавірусу: спільна молитва "Отче наш" з Папою Франциском (НАЖИВО)

25 березня весь християнський світ на заклик Папи Франциска буде спільно молитися молитву «Отче наш» за припинення пандемії коронавірусу.

Перебуваючи у своїх домівках, єднаймося у цей час вселенської молитви із Святішим Отцем і з тими, які будуть зібрані у Патріаршому соборі у спільній молитві. У Патріаршому соборі молитва розпочнеться о 13.00 за київським (о 12.00 за римським) часом. Дивіться пряму трансляцію на «Живому телебаченні».

В Марійському духовному центрі в Зарваниці повідомляють, що на заклик папи Франциска теж духовно єднаються із цілим християнським світом у молитві «Отче наш» за припинення пандемії коронавірусу, та Молебень до Пресвятої Богородиці за відвернення загрози поширення пандемії коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, за даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні.

За добу було зафіксовано 29 нових випадків. Виявлено перші випадки інфікування у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • ВолодяУкраїна!!!
    Дякую вам Папа Римський за вашу молитву разом з нами нехай творець береже вас та Італію Слава Ісусу Христу Слава на Віки.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Небезпечні обряди та духовний обман: Бучацька єпархія застерігає від діяльності «цілителів» 20:00 Війна як партія без антракту — історія артилериста Диригента 19:00 Зросли на 10, а подекуди й майже на 100 грн: як змінилися ціни на проїзд із Тернополя до міст області 18:00 Пенсії в Україні зростуть з 1 березня, але не для всіх: кому і наскільки підвищать Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 17:00 На поточний ремонт асфальту – 300 мільйонів. Нова закупівля у Тернополі 16:00 Старі купюри номіналом до 10 гривень більше не прийматимуть: де можна обміняти 15:00 Ветеран відроджує старовинний млин неподалік Теребовлі: у планах музей і культурний простір 14:00 Підпалила чоловіка і облила суперницю «Кротом»: у Бережанах судили матір трьох дітей 13:00 31-річний майор з Тернопільщини Ігор Дикун став командиром 32-ї окремої механізованої бригади 12:00 Від «Буремного перевалу» до «Аватара»: що показують у кінотеатрах Тернополя у вихідні 11:00 Відійшов у вічність викладач Тернопільського педуніверситету Євген Кальба 10:00 Тернопільський медуніверситет офіційно має нового ректора: Міністр представив Петра Лихацького 09:02 Сержанта з Тернопільщини нагородили відзнакою Міністра оборони України «За зразкову службу»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up