П'яний дід побив маленьку онуку до непритомності, а потім вчинив самогубство

П'яний дід побив маленьку онуку до непритомності, а потім вчинив самогубство

У селі Залісся Борщівського району 62-річний чоловік під час сімейного конфлікту побив дружину та накинувся на маля. Чоловік бив руками й ногами доти, поки дитя не втратило свідомості. Потім дід наклав на себе руки.

- 11 квітня близько 9 години вечора до чергової частини надійшло повідомлення від сільського голови села Залісся про те, що місцевий житель, будучи у стані алкогольного сп’яніння, вчинив конфлікт з дружиною, - розповів заступник начальника Борщівського відділення поліції Володимир Гуска. - В цей час в помешканні була малолітня онука. Коли дівчинка почала плакати, нетверезий дід накинувся і на маля. Бив руками й ногами доти, поки дитя не втратило свідомості.

У селі про цю родину – не найкращі відгуки. Люди розповідають, що ціле сімейство заглядало до чарки. Того дня батьки трирічної дівчинки поїхали у справах до міста, а дитину залишили на бабу з дідом. Але ті після обіду разом з сусідом сіли чаркувати. Надвечір спорожнили на трьох літрову пляшку оковитої. Тоді й почався конфлікт між нетверезими родичами.

Нині дівчинка перебуває в обласній клінічній лікарні. ЇЇ стан медики оцінюють як важкий, адже в дитини закрита черепно-мозкова травма,  забій головного мозку та перелом кісток склепіння черепа.

Кримінальне провадження розпочато за частиною першою статті 121 та частиною першою статті 115 з поміткою «самогубство» Кримінального кодексу, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Шумську зустріли звільненого з полону Андрія Кузьмича 21:00 З молитвою у кожному стібку: Ольга Кундис відтворює колекцію вишитого одягу у старовинних техніках 20:00 Гроза та шквальний вітер: у Тернополі та області оголосили жовтий рівень небезпеки 19:16 Першого заступника начальника поліції Тернопільщини взяли під варту Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 19:04 Військовий з Тернопільщини заявляє, що його ошукали та просить розголосу 18:00 У День вишиванки в Бережанах встановили рекорд photo_camera 17:30 У Тернополі новонародженим подарували перші вишиванки 17:05 У трьох областях, де викрили посадовців поліції на злочинних схемах, розпочали комплексні перевірки 16:30 «Броня нескорених»: у Тернополі відбулася виставка автентичної вишивки play_circle_filled photo_camera 15:45 Нові тарифи на проїзд у транспорті обговорять у Тернополі: скільки пропонують перевізники і міська рада 15:30 У Тернополі дитсадок відсвяткував День вишиванки патріотичним кліпом play_circle_filled 15:00 На Тернопільщині більшість порушників на електротранспорті були нетверезими: поліція 14:30 Біля Тернополя влаштували танцювальний флешмоб у День вишиванки play_circle_filled 14:00 Тернополяни у соцмережах вітають з Днем вишиванки 13:30 Оперативника поліції Тернопільщини затримали при отриманні 1200 доларів хабаря 13:03 Помер водій, який травмувався в аварії неподалік Струсова. 9-річний син і дружина в лікарні 12:20 Уряд виділив 12,4 млн на завершення відновлення інфраструктури Тернополя після обстрілу 19 листопада 11:50 На Тернопільщині директора коледжу підозрюють у зловживанні становищем зі збитками на 2,5 млн грн 11:39 Літні дитячі табори 2026 в Україні та за кордоном — ціни та програми (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up