П’ятеро малих — на даху дев’ятиповерхівки. Перевірте, де зараз ваші діти

П’ятеро малих — на даху дев’ятиповерхівки. Перевірте, де зараз ваші діти
  • Журналісти повідомили поліцію про неповнолітніх на даху. Оператор лінії 102 запевнила, що туди терміново скеровують наряд поліції. 
  • Коли патрульні поліції прибули на місце, малих на даху вже не було.  

На даху будинку на бульв. Д. Галицького, 1 — п’ятеро дітей. Про це редакцію повідомили читачі близько 17.10. Тернополяни на підтвердження своїх слів надіслали до редакції фото.

Журналісти «20 хвилин» додзвонились до поліції о 17.16, аби зняли малих і не трапилось біди. Лінія 102 довго була зайнята, а «автомат» повідомляв, що всі оператори зайняті і просив залишатись на лінії. Врешті наш дзвінок прийняли, а оператор повідомила, що скеровує туди наряд поліції. 

Відео дня

Прохання до батьків: перевірте, де зараз перебувають ваші діти.

О 18.00 речниця управління патрульної поліції в області Катерина Басалига повідомила, що коли патрульні прибули за вказаною адресою, дітей на даху вже не було.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (18)
  • Тимур Сом
    Горища в нормальних будинках закриті на замок і ключі мають лише дорослі.
  • Олександер Рябко
    Прикольно я в децства сутками бивал нада било там мне бить и что тут такого....
  • Инициатор Дискуссий
    Всі такими були. Страшного нічого немає, якщо їх батьки вчили як себе поводитись у різних ситуаціях
  • ксюха коваль
    Читаю і думаю-яке в нас щасливе дитинство було🤪🤪...Стрибали з найвищих точок і  лазили ...куди влазили чи з яких вилазили...🤭🤭🤭
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 У Тернополі врятували пораненого бобра play_circle_filled 20:00 Чекапи, гроші та УЗ-3000: Зеленський доручив запустити велику «зимову підтримку» 19:03 Де зараз «Єлисейські поля», раніше були будинки: яким було «Підзамче» у Тернополі photo_camera 18:00 «День Нескорених» вперше провели у Тернополі photo_camera Від читача 17:47 Як справити WOW-ефект на роботодавця під час співбесіди❓ 17:03 Була міська їдальня та кафе «Зустріч»: яка історія цього закладу. Дивіться відео! play_circle_filled photo_camera 16:00 В Армія+ військові з УБД та інші категорії зможуть отримати додаткову відпустку 15:00 Стартувала заборона на вилов риби у зимувальних ямах 14:15 ДТП на 15 Квітня: на місці була швидка 13:21 Аварія на Петриківському перехресті: рух транспорту частково ускладнений 13:00 Шахраї видурили в мешканки Заліщиків понад 100 тисяч гривень 12:02 У Смиківцях під колесами вантажівки загинула жінка, а водій відбувся умовним строком 11:02 «Був людиною з великим серцем»: відійшов у засвіти Маестро Ігор Головко 10:00 Біля ЦНАПу у Тернополі черга: як подають документи для відстрочки за новими правилами 09:12 Тернопільщина прощається з військовими Назаром Стронським, Вадимом Башкіровим та Володимиром Большуновим
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up