Журналісти спільно з волонтерами доставили допомогу від польських друзів
Нещодавня поїздка в невелике місто Мелець показала, що польським друзям небайдужа наша війна. Дуже щиро там за нас вболівають, чим можуть допомагають.
Спільний гуманітарний проєкт двох громадських організацій «Код Єдності» та ГО «Мистецька сотня «Гайдамаки»», редакції газети «RIA плюс» та муніципалітету польського міста Мелець довів, що в єдності сила!
Продукти харчування, побутова хімія, засоби особистої гігієни, генераторне обладнання, матраци, ліки – корисний вантаж, який наші волонтери привезли в Україну для потреб військових та вимушено переміщених осіб.

– Не вперше їжджу за кордон по гуманітарну поміч чи автомобілі. Світ не втомлюється нам допомагати, і ця підтримка надзвичайно цінна для нас, – говорить керівник Тернопільської філії Медіа корпорації «RIA в Тернополі» Юрій Штопко. – Нещодавня поїздка в невелике місто Мелець показала, що польським друзям небайдужа наша війна. Дуже щиро там за нас вболівають і чим можуть допомагають. Все привезене потрапить за призначенням!

Організація допомоги стала можливою завдяки давнім знайомствам, які зараз переросли в гуманітарну співпрацю.
– Багато років тому випала нагода стажуватись в містечку Мелець, як журналісту. Там прекрасна місцева газета, дуже відкрита до громади міська рада, позитивні й привітні люди. Зважаючи, що в Тернополі є багато внутрішньо переміщених осіб, і не всі їхні потреби можна закрити на місцях, вирішив попросити підтримку в закордонних партнерів. Просто написав лист-прохання польським колегам. Без зволікань вони спільно з міською владою та доброчинцями сформували гуманітарний вантаж для українців, – розповідає голова ГО «Код Єдності» Андрій Шкула.

Усе, що вдалося привезти громадським організаціям «Код Єдності» та «Мистецька сотні «Гайдамаки», в основному, призначене для підтримки вимушено переміщених осіб, які зараз проживають у Тернополі та Хмельницькому, а також нашим захисникам на передовій.

Волонтерська співпраця є ще й ключем для створення тісних дружніх зв'язків між регіонами, адже війна показала, що не може бути кордонів у нашій державі: ми – українці, і ми – єдині у боротьбі з ворогом, відзначає представник хмельницької ГО «Мистецька сотня «Гайдамаки» Сергій Халамендик.
Звичайно, хтось може сказати, що один гуманітарний вантаж – це мало, але насправді кожна допомога є надзвичайно цінною.

– Такі вантажі сукупно формують величезну допомогу тим, кому дійсно треба. Сподіваюсь, співпраця нашої редакції, громадських організацій, міських рад закордонних міст – буде продовжуватись. Хочу щиро подякувати меру міста Mелець Jacek Wisniewski, спонсору придбання потрібного Lions club Lohne та журналісту Tomasz Lepa за те, що відгукнулися. Вірю, що колись і ми зможемо віддячити друзям за допомогу, – підсумовує регіональний видавець Юрій Штопко.
Читайте також:
Марки з автографом Залужного, Буданова та інших діячів продали на аукціоні в Збаразькому замку
У Тернополі роздають бейбі-бокси від благодійників: хто і як може отримати пакунок
Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google