Ретро-машини та майстер-класи: як святкуватимуть День захисту дітей у Тернополі

Ретро-машини та майстер-класи: як святкуватимуть День захисту дітей у Тернополі

До святкування Дня захисту дітей на Театральному майдані будуть представлені локації від різних організацій.

- Розважальні заходи поєднають із різними майстер-класами для дітей та батьків.

У суботу, 1 червня увесь світ відзначатиме День захисту дітей. У Тернополі на Театралці відбудуться заходи для дітей та їх батьків. Різні організації представлять свої локації.  

- Ми будемо брати участь в цьому заході уже другий рік,  – розповідає координатор проекту соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю при благодійному фонді «Карітас» Андрій Хрущ. – Від нашого благодійного фонду представимо різні локації, де діти зможуть проявити свої творчі здібності. Як на мене, виходячи з досвіду минулого року, це було актуально не тільки для дітей, а і для батьків.

Організатори розповідають, що важливим є привернення уваги суспільства до проблеми булінгу серед дітей, а також проблеми впровадження інклюзивного навчання.

- Щоб привернути увагу до дітей з особливими потребами, ми представимо фотовиставку «Дитинство не для всіх», - розповідає віце-президент громадської організації «Ділові українські жінки» Олеся Чванкіна. – На фото будуть зображені діти з особливими потребами поруч зі своїми однолітками. Ми повинні показати всім діткам, що їм раді, та що ми їх підтримуємо.

Буде представлена і ретро-машина, поруч із якою зможуть сфотографуватися всі охочі. О 14:00 розпочнеться виставка декоративно-прикладного мистецтва, а також майстер-класи різної складності для дітей та батьків.

- Для нашого центру творчості участь в такому заході вже є традиційним, -  каже директор КЗ ТМР «Центру творчості дітей та юнацтва» Світлана Миханчук. – Дуже задоволені, що з кожним роком до цієї акції долучаються нові організації. Ми повинні розуміти, що якщо ми не виховаємо щасливу та самодостатню дитину,не зможемо отримати відповідного суспільства.

Окрім розважальних, на святкуванні буде представлена і локація від Головного територіального управління юстиції. Вона спрямована на те, щоб поширити знання про права і обов’язки дітей та їх батьків.  

Організатори розповідають, що у разі негоди деякі локації перенесуть в Український Дім «Перемога», але все ж сподіваються, що свято відбудеться, і його зможуть відвідати всі охочі.

Автор: Вадим Єпур

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:15 За добу в Тернополі оштрафували двох п'яних водіїв самокатів 15:45 У центрі Чорткова буде обмежений рух через ремонт 15:15 У Тернополі оштрафували рекламодавця за вакансію «лише для жінок 18-30 років» 14:40 Комітет Верховної Ради розгляне законопроєкт про підняття зарплат поліцейським Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 14:12 На Тернопільщині визначають найкращих юних художників у конкурсі на премію імені Івана Марчука 13:38 На Білецькій жінка виявила сина непритомним у власній квартирі: врятувати його не вдалось 13:06 Молодшу доньку востаннє бачив, коли їй було пів року. З полону повернувся Василь Ніколюк 12:25 Інноваційні препарати додали до переліку «Доступних ліків»: як отримати з невеликою доплатою 11:45 Аварія у Чорткові: не розминулись водійки Nissan та ВАЗ, постраждали троє людей 11:20 У Тернополі в пасажира автобуса вкрали рюкзак 10:45 Юна піаністка з Тернополя Яна Ковалковська привезла перемоги з конкурсів в Іспанії та Польщі photo_camera 10:10 На два роки продовжили програму «Національний кешбек» 09:33 Судитимуть 60-річного тернополянина, обвинуваченого у зґвалтуванні дитини photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Віктора Оленюка та Ігоря Мелешка 08:00 Кому з травня потрібно подавати заяву на субсидію: повний перелік 21:00 Тиждень почнеться зі спеки, а завершиться дощами: прогноз погоди на Тернопільщині 20:00 Як діяти родині, якщо військовий потрапив у полон: Міноборони 19:10 На Микулинецькій зіштовхнулися легківка та фура 19:00 Без цукру та консервантів: у Тернополі розвивають підприємство сублімованих смаколиків Tobi photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up