"Ритуал очищення" від шахраїв обібрав пенсіонерів з Кременеччини на 6 тис. гривень

"Ритуал очищення" від шахраїв обібрав пенсіонерів з Кременеччини на  6 тис. гривень

Подружжя пенсіонерів із Кременецького району стало жертвами шахраїв. Зловмисниці пообіцяли стареньким зняти прокляття, яке нібито висить над їх родиною, а в результаті викрали з будинку гроші.

Лиходійки прийшли до потерпілих близько 15 години. У цей час чоловік порався по господарству, а його дружина відпочивала в будинку. Незнайомки зайшли до помешкання і почали переконувати господиню, що на її родину накладено страшні пороби і невдовзі з її внуком станеться біда. Щоб її відвернути, треба провести «ритуал очищення». Допоки одна із зловмисниць розмовляла з жінкою, інша відволікала увагу чоловіка.

Шахрайки так закрутили голову пенсіонерці, що вона незчулася, як віддала їм 6 тисяч гривень.  Лиходійки запевнили стареньких, що їх близьким нічого не загрожує та покинули будинок. Оговтавшись від візиту незнайомок, пенсіонери зателефонували до доньки і розповіли, що з ними трапилося.

Зловмисницям на вигляд 30-40 років, середньої статури, пересувалися на автомобілі білого кольору. Правоохоронці вживають оперативно-розшукових заходів щодо розкриття злочину.

Працівники поліції вкотре наголошують: не довіряйте незнайомцям та не впускайте їх до своїх осель. Особливо застережіть своїх батьків, дідусів, бабусь, які проживають самотньо, адже саме вони найчастіше стають жертвами зловмисників. У разі виникнення непередбачуваної ситуації, не зволікайте та телефонуйте правоохоронцям

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 На Тернопільщині 18 серпня очікуються грози та сильний вітер 20:00 Від окопів до власної справи: як ветеран Володимир Ільків розвиває заклад азійської кухні в Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 19:00 Мор риби та стоки біля Серету. Чим загрожує забруднення водойми Тернополю 18:00 Тернополянин втратив понад 245 тисяч гривень, намагаючись купити вантажівку в мережі Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:30 Без води на день залишиться частина вулиці Лучаковського 17:10 Один із засуджених за смерть 22-річного юнака після вироку суду втік у СЗЧ 16:35 Між Байківцями та Тернополем затримали нетверезого водія і доставили до ТЦК: поліція заперечує побиття 16:00 Тернопільська «Нива» на виїзді вирвала перемогу в «Інгульця» play_circle_filled 15:30 В аварії неподалік Тернополя постраждав 12-річний велосипедист 15:03 Тернополяни можуть платити за світло вдвічі менше: пояснюємо, як перейти на лічильники «день-ніч» 14:30 На Тернопільщині горіли пожнивні залишки, суха трава, солома та сміття photo_camera 14:05 У парку Національного відродження підмило міст: оминайте цю ділянку photo_camera 13:48 Смерть 87-річної жінки на Козівщині: поліція підозрює в злочині її 32-річного онука 13:10 В аварії на Тернопільщині постраждав 19-річний мотоцикліст 12:30 В аварії у Почаєві загинула 16-річна дівчина 12:15 49-річну тернополянку засуджено за організацію незаконного переправлення через кордон 12:00 На святкуваннях Дня міста у Тернополі загубилося чотири дитини 11:30 За вихідні на Тернопільщині патрульні виявили вісім нетверезих водіїв 11:00 «Залишив по собі добру пам’ять і велику справу»: помер очільник «Компанії ЛАН» Мирослав Лобоцький
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up