Родина Крохмальних опинилася в біді: тернополянка виставила на продаж свої картини, аби допомогти друзям

Родина Крохмальних опинилася в біді: тернополянка виставила на продаж свої картини, аби допомогти друзям
  • Тернополянину Сергію Крохмальному потрібна допомога на лікування, щоб його діти мали батька. Маму вони втратили через ковід.
  • Друзі родини просять відгукнутися небайдужих і допомогти, адже коштів потрібно багато. Чоловік уже переніс три складних операції. Попереду ще пересадка шкіри та довгі місяці реабілітації.

Тернопільська художниця Любов Поворозник звернулася в мережі про допомогу для Сергія Крохмального. А вчора ще й виставила на продаж кілька своїх картин.

— Придбай картину - підтримай родину! Родина Крохмальних опинилася в біді. Виставляю на продаж кілька своїх робіт, щоб допомогти, підтримати у складній життєвій ситуації, — написала на своїй сторінці у соцмережі Любов Поворозник. — Усі отримані від продажу картин кошти підуть на лікування Сергій Крохмальний.

Жінка розповідає, що 12 квітня прийшла страшна звістка, що не стало її подруги, колишньої одногрупниці Наді Крохмальної (Бадзян).

— Сovid залишив без мами двох дітей: сина Богдана (студент, 22 роки) та донечки Софійки (9 років), — пише тернополянка. — Синові довелося займатися похованням мами, тому що батько Сергій Крохмальний травмувався, переніс операцію. На жаль, Сергій до сьогодні знаходиться в лікарні, зараз в реанімації Тернопільської комунальної міської лікарні №2 з діагнозом "анаеробна флегмона правого стегна".

На сьогодні Сергій переніс вже три операції. Попереду пересадка шкіри та довгі місяці реабілітації. Лікування дороговартісне та тривале. Самій родині не впоратись із витратами.

— Також буду щиро вдячна тим, хто захоче допомогти сім"ї Крохмальних і без покупки картини, — йдеться у повідомленні.

Реквізити ПРИВАТБАНК

5168 7456 0919 6255

-Богдан Крохмальний (син)

Контактний телефон Богдана - 098 651 6019

— Буду вдячна всім за будь-яку підтримку та РЕПОСТ! — звертається тернополянка.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (15)
  • Klara Harasum-Mezei
    +++++++++++++++++
  • Валентина Береговая
    +++++++++++++++
  • Леся Леськів
    ++++++++++++++++
  • Лидия Іщук Панасенко
    ++++++++++++
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:22 Судитимуть керівницю товариства за самовільне будівництво теплиць на майже гектарі комунальної землі 16:23 В аварії на Будного травмувався кермувальник мотоцикла 16:20 Компанія «Архібуд-ВС»: якісне будівництво і сучасні новобудови Тернополя (новини компаній) 16:13 Через аварію на Збаразькій змінили курсування тролейбусів на чотирьох маршрутах Від читача 14:19 Навчати професії разом із бізнесом: у Тернопільській ТПП відбувся круглий стіл з вивчення німецького досвіду у впровадження дуальних елементів 16:00 Тернопіль оновив температурний рекорд, що тримався понад пів століття 15:31 На Збаразькій зіткнулися дві легківки — є постраждалі 15:20 Від початку року на Тернопільщині пожежі забрали життя 30 людей: як запобігти непоправному 14:30 Ямковий ремонт проводять в районі Старого парку 14:27 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 6 травня) 14:00 Фонтан «Кульбабу» очистили від сміття 13:29 На Бандери зіткнулися маршрутка та легківка. Утворився затор (оновлене) 13:00 «Буковину» оштрафували на 625 тисяч гривень за підсумками матчу з «Динамо» у Тернополі 12:30 ДТП з електросамокатом на Дружбі: поліція відкрила кримінальне провадження 12:00 Мопеди — з 15 років, авто — з 17, але є умова: що готує для водіїв нова реформа від уряду 11:30 На Тернопільщині під час пожежі загинула 82-річна жінка 11:00 На два тижні перекриють вулицю Веселу та змінять маршрут автобуса №21 10:30 У парку Нацвідродження видалять аварійні дерева 10:00 Приватизацію одразу п'яти комунальних об'єктів можуть погодити на сесії міської ради 09:35 Фото дня: тролейбуси «Електрон», які курсуватимуть у Тернополі, проходять випробування photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up