Розклали намети та спальники: як у Київському метро люди рятувались від обстрілів

Розклали намети та спальники: як у Київському метро люди рятувались від обстрілів
Фото: Yan Dobronosov, Telegraph

Вночі 25 листопада ворог вкотре запустив десятки ракет та сотні дронів по Україні. Основна ціль: столиця. Кияни ховались у метрополітені. Як облаштовували там нічліг — дивіться на фото.

Нагадаємо, вночі 25 листопада ворог здійснив чергову масовану атаку на Україну.

Тисячі людей ховались у метро від ворожих ракет та дронів. Світлини, зроблені під час тривоги у Facebook публікує фотокреспондент виданння Telegraph Yan Dobronosov.

Читайте також:

Шестеро дітей, чиє світло не згасне: Тернопіль оплакує наймолодших жертв ракетного удару

Речей вдосталь: представники парафії Архистратига Михаїла розвозять продукти і ковдри постраждалим від ракетного удару

У будинку на 15 Квітня, що постраждав від ракетної атаки, встановлюють вікна

Камінь за каменем, без сну і перепочинку: обличчя рятувальників, які боролися за кожне життя у Тернополі

Прийшла додому, а там — згарище: на 15 Квітня тварина чекає свою родину

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Yuriy Koval

    🤔У нас взагалі відсутнє таке поняття, як підготовка міст до оборони, - Ігор Луценко

    Про це заявив (https://censor.net/ua/n3586827) ексдепутат, ветеран українсько-російської війни, командир роти БПЛА Ігор Луценко в інтерв'ю Цензор.НЕТ. (https://censor.net/)

    «Таке поняття, як підготовка міст до оборони, у нас взагалі відсутня! Ми здаємо росіянам прекрасні фортифікаційні позиції. Тому мають бути жорсткі рішення, для чого й потрібні ВЦА», - вважає військовий.
    Він зазначив, що навіть якщо просто відправити екскаватор, щоб викопати яму для Сил оборони, за це - кримінальна відповідальність, бо ти не туди витратив кошти платників податків.

    Читайте інтервʼю повністю на сайті. (https://censor.net/ua/news/3586827/mista-ne-gotuyut-do-oborony-tse-maye-robyty-vtsa-zayava-igorya-lutsenka)

keyboard_arrow_up