Розпочинається мисливський сезон на Тернопільщині: на кого можна полювати та норми на мисливця (ОПИТУВАННЯ)

Розпочинається мисливський сезон на Тернопільщині: на кого можна полювати та норми на мисливця (ОПИТУВАННЯ)

Цьогоріч сезон полювання на пернату дичину  на території мисливських угідь Тернопільської області розпочнеться 8 серпня 2020 року о 16.00 год та триватиме до 27 грудня 2020 року включно. 

Мисливський сезон традиційно розпочинається із полювання на пернату дичину. Саме цей вид полювання є одним із найпопулярніших у мисливському середовищі.

На кого можна полювати

Дозволяється полювання на гусок (крім гуски малої, білолобої малої), качок (крім гоголя, черні білоокої, черні червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої), лиску, куликів (крім кулика-сороки, баранця великого, худуличника, шилодзьобка, кроншпенів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайка, крем'яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців) та голубів (крім голуба-синяка).

Денна норма відстрілу одним мисливцем

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день не повинна перевищувати: качок – 5; перепілок – 15; куликів – 10; голубів  – 10; лисок   – 6; гусей - 3, повідомили у пресслужбі Тернопільської ОУЛМГ.

Опитування

Як ви ставитесь до полювання?

 Перелік документів, які дають право на проведення полювання

Мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, картка відстрілу на пернату дичину, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Нагадуємо  мисливцям, які ще не встигли обміняти контрольні картки, поспішити із цим завданням.

Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства застерігає всіх мисливців дуже уважно й обережно поводитись зі зброєю. Кожен повинен суворо дотримуватись встановлених правил полювання і внутрішнього розпорядку роботи мисливського господарства.

                                                                                                       

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (20)
  • Людмила Билоцеркович
    Негативно!!!
  • Мирослав
    Не треба тут ля ля про їжу. Вони полюють не для виживання, бо нема чого їсти, а для розваги вбивства, одним словом уроди
  • Людмила Дехтяренко
    Негативно
  • Iruna Valkiv
    Негативно
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Ветерани війни гідно представили Тернопіль на першому в історії Чемпіонаті України з ампфутболу photo_camera 21:00 На черговій сесії розглянуть проєкт бюджету Тернопільської громади 2026 рік 20:00 Переселенка з Херсонщини, яка виховує дитину з ДЦП, просить допомогти із житлом. Влада мовчить 19:03 В Україні запустили застосунок «112» для виклику екстрених служб play_circle_filled Від читача 14:50 Застосунок 112 вже доступний для завантаження: МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який працюватиме без мобільного зв’язку 18:13 Смертельна аварія біля села Кровинка 17:45 Під час виконання бойового завдання героїчно загинув екіпаж вертольота Мі-24 17:20 У забудовника з Чорткова через суд прокуратура вимагає 1 млн 183 тис грн на розвиток громади 16:40 Демонтували дитячий майданчик та розчистили територію: що роблять у парку «Здоров’я» photo_camera 16:15 Біля будівлі Тернопільської облради почали облаштовувати безбар'єрний маршрут 15:40 Тернопільські медики повернули до життя пацієнта після зупинки серця 15:15 Патрульні з TruCAM працюватимуть у нових місцях: перелік 14:35 Звільнені з полону військові отримають 90 днів додаткової відпустки: ВР ухвалила закон 14:05 Розмахувала ножем та нівечила автівки: жінка на Дружбі тримає в страху садочок та людей 13:30 Чоловіку з Монастирищини оголосили підозру в умисному вбивстві дружини. Він зізнався 12:51 «У підвал страшно зайти, а під час тривоги нікуди тікати». Люди вимагають реакції влади та поліції 12:25 Обирають серцем, бо довіряють! «Фокстрот» – найкращий бренд 2025 з побутової техніки в Тернополі (новини компаній) 12:10 Копійки тепер будуть шагами: Рада підтримала законопроєкт 11:40 Авто-примара з Польщі: шахраї виманили у жителя Тернопільщини понад 150 тисяч гривень 11:10 Двоє дорослих та дитина досі перебувають у лікарнях після атаки на Тернопіль 19 листопада
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up