Що найбільше схвилювало тернополян останнім часом?

Що найбільше схвилювало тернополян останнім часом?

Питання перевезення пільговиків, реформи, розвиток міста, - ці питання схвилювали тернополян останнім часом. Своїми думками вони поділилися з "20 хвилин". 

Софія ДАНИЛЕВИЧ (23 р.), бізнес-аналітик iGov в області:

- Часто спілкуюся з різними людьми, стежу за новинами і буквально недавно до мене дійшло дві прості речі, які я потрохи помічала, але ніколи не задумувалась. По-перше - це те, що я справді бачу позитивні зрушення в нас в країні. Так, не все досконало, але інакше й не може бути, надто багато часу втрачено. А по-друге - що завжди знайдуться люди, які будуть незадоволені державою, владою, своїм життя, чужим життям і такі люди є по всьому світу.

Оксана Корзун (28 р), ведуча, співачка:

- Мене приємно вразило те, що у Тернополі знову є школа брейк-дансу, вихованці якої сміливо демонструють свої навички на вулицях міста! Це покращує настрій усім перехожим і додає місту життя, позитиву! А найголовніше - діти розвиваються і не витрачають час! Молодці! Так тримати!  Хоч я нікого особисто не знаю, але дуже радію з того і з задоволенням стежу за ними в соцмережах.

Ірина ВРУБЛЕВСЬКА (28 р.), бібліотекар:

- Був дощ, їхала в центр міста на маршрутці №20. Водій відмовлявся взяти хоча б одного пільговика. Зрештою, всі вони залишилися під зливою. Коли поверталась назад на маршрутці №22, була приємно вражена: старший водій брав у салон всіх пільговиків, їх було набагато більше, аніж троє. Іноді все-таки варто проявити співчуття і людяність.

Надія ВИХРИСТЮК (21 р.) студентка:

- Зараз відпочиваю у маленькому містечку в Італії. Мимохіть порівнюю з Україною, зі своїм містом. Тішить, що Тернопіль рухаються у правильному напрямку, розвиваючи туризм. Тут на майже три тисячі населення безліч різних кафе, ресторанів та барів. Таку ж тенденцію бачимо і у нашому місті. Головне, робити це мудро та без фанатизму.

Микола ЧОРНИЙ ( 32 р.), президент Федерації картингу в Тернопільській області:

- Незабаром у Тернополі відбудуться перші соціальні змагання за кубок з картингу. Учасникам не потрібно витрачати кошти, щоб приїхати в Тернопіль, для них усе оплачено. І дуже приємно, що спорт розвивається, коли держава в силу певних обставин не може допомагати. Приємно, що є добрі люди, які безкорисно щось роблять для дітей та спорту.

Діана Гончук, контент-менеджер:

- Нові реформи, які відбуваться у місті - дивують. Найбільше схвилювало запровадження так званої "карти тернополянина". В нестабільний для країни час, жителів одного обласного центру розділили. Це несправедливо, коли люди, які теж працюють у Тернополі, але проживають за його межами, платитимуть більшу вартість за проїзд в громадському транспорті.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Maria
    Саме немудра і дискримінаційна видумка міської ради з карткою тернополянина. Це ж наскільки треба бути травмованим,  і ненавидіти людей щоб таке придумати і підтримати. То в садочках і школах поділили дітей на сільських і міських,  так тепер вже і проїзд,  і медичні послуги. Але зате змагання з водомоторного спорту проводим і бруківку ставим.
    Іван Щигель reply Maria
    Ну ще зроблять, поліція може патрулювати і штрафувати тільки тернополян. Пожежі будуть гасити тільки пожежники по місту, а якщо горить за межами - пофік.)) які там ще служби в нас є? В урну сміття можуть кидати тільки тернополяни.. іногородні мають везти в свій населений пункт і там викидати ))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 На Торговиці частково обмежать рух транспорту 22:00 У Шумську зустріли звільненого з полону Андрія Кузьмича 21:00 З молитвою у кожному стібку: Ольга Кундис відтворює колекцію вишитого одягу у старовинних техніках 20:00 Гроза та шквальний вітер: у Тернополі та області оголосили жовтий рівень небезпеки Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 19:16 Першого заступника начальника поліції Тернопільщини взяли під варту 19:04 Військовий з Тернопільщини заявляє, що його ошукали та просить розголосу 18:00 У День вишиванки в Бережанах встановили рекорд photo_camera 17:30 У Тернополі новонародженим подарували перші вишиванки 17:05 У трьох областях, де викрили посадовців поліції на злочинних схемах, розпочали комплексні перевірки 16:30 «Броня нескорених»: у Тернополі відбулася виставка автентичної вишивки play_circle_filled photo_camera 15:45 Нові тарифи на проїзд у транспорті обговорять у Тернополі: скільки пропонують перевізники і міська рада 15:30 У Тернополі дитсадок відсвяткував День вишиванки патріотичним кліпом play_circle_filled 15:00 На Тернопільщині більшість порушників на електротранспорті були нетверезими: поліція 14:30 Біля Тернополя влаштували танцювальний флешмоб у День вишиванки play_circle_filled 14:00 Тернополяни у соцмережах вітають з Днем вишиванки 13:30 Оперативника поліції Тернопільщини затримали при отриманні 1200 доларів хабаря 13:03 Помер водій, який травмувався в аварії неподалік Струсова. 9-річний син і дружина в лікарні 12:20 Уряд виділив 12,4 млн на завершення відновлення інфраструктури Тернополя після обстрілу 19 листопада 11:50 На Тернопільщині директора коледжу підозрюють у зловживанні становищем зі збитками на 2,5 млн грн
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up