Що робити тернополянам, яким не нарахували за комуналку пільгу за жовтень

Що робити тернополянам, яким не нарахували за комуналку пільгу за жовтень

Враховуючи, що відповідний механізм виплати пільг готівкою запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 No 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі, нагадують у прес-службі "Тернопільміськтеплокомуненерго".

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.

У такому разі в "Тернопільміськтеплокомуненерго" рекомендують звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:50 Тернополянка Іванна Дяченко виборола бронзу Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное 13:15 Автівка перекинулась у кювет: в аварії на Чортківщині постраждали четверо людей 12:45 Третю добу в Підволочиську гасять пожежу на території сміттєзвалища 12:10 Назавжди у строю… Тернопіль прощається з поліцейським Іваном Нагайовським, який загинув на Донеччині play_circle_filled photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 11:45 Стоматолог з Тернополя став першим в Україні неродинним донором кісткового мозку і зустрівся реципієнтом photo_camera 11:16 Тернопільська школа №29 має нову директорку: що відомо про Оксану Стецьку 10:50 2,65 проміле алкоголю: на Тернопільщині п'яна водійка збила 6-річного хлопчика на електроквадроциклі 10:39 Спеціальності у 1-му корпусі Національної гвардії України «Азов» (пресслужба) 10:13 На Тернопільщині службовий собака розшукав у лісі безвісти зниклого чоловіка 09:37 Ветерани Тернопільщини отримали спеціальний автомобіль для перевезення людей на кріслах колісних photo_camera 09:00 Козівська громада навколішки зустріла Героя Михайла Завиташа 08:00 Військові, які самовільно залишили частини, можуть безперешкодно повернутись та обрати підрозділ 22:00 «Боже великий, єдиний» хочуть визнати офіційним духовним гімном України play_circle_filled 21:00 Подружжя з Копичинців створює дизайнерські меблі з натурального дерева play_circle_filled 20:00 185 мільйонів готові заплатити за ремонт доріг на Кременеччині. Яка фірма готова зробити це дешевше? 19:03 Чи закриють автостанцію в Монастириськах? Що вдалося з’ясувати «20 хвилин» 18:05 Ремонт і розширення смуг руху на Руській: як усе відбувається photo_camera 17:30 У Чортківській гімназії №2 нова керівниця. Заклад очолила Тетяна Бегма 17:03 Понад рік у розшуку депутат, якого підозрюють у побитті підлітка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up