Що схвилювало тернополян останнім часом

Що схвилювало тернополян останнім часом

Аварія у Харкові, протести під стінами Верховної ради, брак вакцин, погана інфраструктура для футболістів, - ці та інші питання схвилювали тернополян останнім часом. Своїми думками вони поділилися з "20 хвилин". 

Ігор ВАСИЛІВ, 38 р., голова тернопільського осередку ВО «Автомайдан»:

- Наші активісти брали участь у мирній акції під стінами Верховної ради, що розпочалась 17 жовтня. Щодо депутатської недоторканості – ми ще ніколи не були до неї так близько. Це перемога! Решту питань ми будемо «дотискати», як і обіцяли, поїздками до нардепів. Ми нікого не «пресуємо», лише вимагаємо у них виконати передвиборчі обіцянки. І просимо єдиного: не асоціюйте нас з жодними політсилами.

 

Дмитро Андрієшин (25 р), директор футбольного клубу:

 - Збірна України знову розчарувала, не вийшовши у фінальну частину чемпіонату світу. Вийшла туди Ісландія, де футбольні майданчики будують у кожному місті та селі. Доки в Україні не буде належної інфраструктури, наші діти не матимуть змоги вирости в хороших футболістів та достойно представляти збірну на світовій арені.

Сергій КАЧУРІВСЬКИЙ (33 р.), будівельник:

- Ринок праці в Тернополі в критичному стані. Останні декілька років спостерігається тенденція відтоку кваліфікованих кадрів. Особливо ця проблема загострилася з прийняттям так званого безвізу з ЄС. Сьогодні знайти фахівця на роботу, який би мав відповідну освіту та досвід особливо в  будівельній сфері - нереально.


Любов Прийдун (30 р.), викладач:

- Сьогодні критично бракує вакцин від небезпечних недуг. Державні аптеки потреби населення у вакцинацях не забезпечують. У холодильниках аптечного управління області немає жодної вакцини окрім від грипу. Якщо наші посадовці ситуацію не змінять, наслідки для життя і здоров’я жителів будуть плачевні.

Діана Гоголь (20 р), журналіст:

- Схвилювала аварія в Харкові. Я розумію, що практично кожного дня хтось гине в ДТП. Але якщо ця дівчина, що вбила 5-х людей залишиться без покарання, то багаті люди і надалі собі все дозволятимуть. З іншої сторони я розумію, чому ЗМІ зробили такий ажіотаж навколо цієї аварії, однак може вже досить? В світі і так багато погано трапляється, що пригнічує людей.

Леся Заморська (39 р), журналіст:
- Нещодавно на вулиці Бродівській ініціативні мешканці при підтримці депутата організували чудове свято дитячої творчості «Барви осені». Долучились і представники військової частини. Вони варили куліш і пригощали всіх. Можна було оглянути виставку зброї, і, навіть, постріляти в імпровізованім тирі. Було весело й цікаво дорослим і дітям.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Дитину прооперували в утробі матері: львівські лікарі провели унікальну операцію photo_camera 21:00 Томати заради лікування: як сім'я 22-річного Сашка заробляє на реабілітацію сина власною справою 20:00 Рекордна спека у Тернополі: як від неї рятуються жителі міста play_circle_filled 19:35 1 липня в Тернополі та області діятиме графік погодинного відключення світла Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:00 Купи пакетів, пляшок та обрізаних гілок: тернополянин скаржиться на засмічення прибережної зони Ставу play_circle_filled 18:00 На Тернопільському ставі віндсерфінгісти з усієї України боролись за перемогу photo_camera 17:30 Дія відтепер відображатиме штрафи за порушення правил паркування у Тернополі 17:00 У Зарваниці відбулись професійні прощі податківців та аграріїв photo_camera 16:31 Контрабанда кратому на понад 60 мільйонів: вручили дві нові підозри за перевіз із Чехії 16:00 Продавав по три тисячі за дозу: у Скалаті затримали чоловіка за торгівлю наркотиками 15:30 Встановили чоловіка, який травмував собаку на ринку. Зоозахисники вимагають суворішого покарання 15:10 Біля Тернопільського ставу виявили фрагмент міни 14:50 Тернопільські волонтери, які супроводжують Героїв «На щиті», закликали долучатись до кортежів водіїв з громад 14:20 «Обмін» криптовалюти в месенджері закінчився втратою восьми тисяч доларів для тернополянина 13:40 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: сунуть грози та шквали 13:07 Вона вчила любити слово і життя: у Почаєві прощаються з учителькою Христиною Кривіцькою 12:30 На Корольова горіла квартира: із задимленого приміщення врятували чоловіка 11:55 Із під'їзду багатоповерхівки в Тернополі вкрали дитячий квадроцикл 11:20 Обіцяв за дев'ять тисяч доларів «зняти» з розшуку двох братів: судитимуть тернополянина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up