Високі тарифи на проїзд у громадському транспорті, дефіцит вакцин, дороге житло у Тернополі, - ці та інші питання схвилювати тернополян останнім часом. Своїми думками вони поділилися з "20 хвилин".
Олег Яцентний, (60 р), підприємець:
- Парадокси тернопільської влади. Я кілька десятків років працював приватним підприємцем в Тернополі, податків в бюджет міста сплатив більш, ніж достатньо. Вийшовши на пенсію, переїхав в село. І тепер мушу оплачувати підвищений тариф в громадському транспорті, адже картка тернополянина мені не світить. Добре, що хоча б придумали альтернативу — безіменний проїзний квиток, проте безоплатний проїзд він не передбачає.
Леся Наконечна-Борисова (24 р.), журналіст:
- Останнім часом мене вражає як люди можуть самі собі придумувати проблеми там, де їх немає. Типу - я нещасна, мені треба змінити життя, мене ніхто не розуміє. А є люди, яких життя поставило у важкі життєві обставини і вони не створюють з цього проблему: займаються спортом на інвалідному візку, пишуть картини при хворобі, коли неможливо тримати пензель у руках. Висновок - живи і радій життю та цінуй кожну хвилину!
Леся Продоус (19 р.), студентка:
— Нещодавно прочитала, що у Тернополі найдешевше житло на Західній Україні. Але реалії примушують молодь шукати альтернативу, щоб квартира була недорога, і щоб не надто витрачатися на комунальні послуги. Та щоб назбирати кругленьку суму треба не один рік попрацювати на заробітках. Шкода, що у наш час молодій людині важко почати самостійне життя, а тим паче переїхати від батьків на власне житло.
Зоряна Вовк, (29 р.), співачка і ведуча:
– Весело, натхненно та незабутньо ми провели цьогорічний захід «Благословенне Тернопілля – 2018». Туристичний, мистецький та економічний потенціал області ми представили на виставці, яка відбулась 15 лютого в Українському домі у Києві. Даний захід вже вдруге об'єднав відомих та успішних вихідців з Тернопільщини та окреслив пріоритетні напрями розвитку та подальшої співпраці.
Павло Іванечко, (34 р.), активіст:
- Річниця загибелі Небесної Сотні вкотре змушує задуматися над тим, що зроблено і чого ще не зробили. Хочеться знову звернутися до тих, кому громада довірила управляти майном громади, вершити правосуддя, охороняти порядок. Бездіяльність і корупція в цих ешелонах породжують відповідну реакцію в громадського активу, сформованого на Майдані. Громада може реагувати такими ж методами як і влада, що доведено нещодавнім вчинком Толіка з Одеси, який розтрощив 13 автомобілів суддів Соломянського суду в Києві. Дуже не хотілося б, щоб події розвивалися саме таким вектором, але треба розуміти, що беззаконня з однієї сторони породжує таку ж реакцію з іншої.
Тетяна Шпікула (28 р), в декретній відпустці:
- Зараз маємо проблему дістати комплексну вакцину гексаксим. Малій 5 місяців. Одне щеплення зробили, треба ще два. Але вакцини ніде немає. Час від часу вона надходить, але застати її неможливо. Ми вже в чергу в аптеках записалися, готові купити її самі, та її немає. В поліклініці була проти гепатиту індійського виробника та відгуки про неї неоднозначні, тому не ризикували.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 12 від 19 березня 2025
Читати номер