Щоб послухати "Бумбокс" сотні тернополян стояли в черзі (ОНОВЛЕНО)

Щоб послухати "Бумбокс" сотні тернополян стояли в черзі (ОНОВЛЕНО)

Лідер гурту Андрій Хливнюк розповів, що вболіватиме на Євробаченні за O.Torvald, мріє зіграти концерт в Росії після закінчення війни, а також - про поповнення в складі гурту та плани на майбутнє.

 
В рамках третьої частини туру Бумбокса "Люди" відомий гурт завітав у Тернопіль.
 
Концерт  розпочався на півтори години пізніше, бо сотні тернополян вишикувались в чергу, аби потрапити на концерт. Черга тягнулася від ковзанки аж до кінотеатру -такого ажіотажу в "Подолянах" не пригадують давно. 
 
Previous Next
Previous Next Previous Next
З 2014 року гурт відмінив концерти у Росії, хоч там вони також були популярні.
 
- Знаєте, я дуже хочу знову грати у Росії після перемоги України у війні, - зізнається лідер гурту Андрій Хливнюк. - Те, що зараз робиться між нашими країнами, нагадує мені відносини жінки, якій остогидло старе життя, та чоловіка-алкоголіка. Він настільки не хоче її відпускати, що ладен вбити. Хоча це війна не етнічна - ми не так вже і відрізняємося, а війна політичних узурпаторів. 
 
Тим не менше, після кривавих подій на Сході Андрій Хливнюк  не спілкується та не співпрацює з гуртом Баста. 
 
- Бути дисидентом - штука неприбуткова, -коментує він. - Але я не звинувачую їх за відсутність політичної позиції - це особиста справа кожного. 
 
 
Щодо Євробачення, музикант вболіває за O.Torvald, з яким певний час співпрацював. Мовляв, участь рок-гуртів має "оживити" цей попконкурс. 
 
Нещодавно в складі гурту відбулось поповнення. Андрій жартує, що в такого популярного в Україні гурту хоч хтось тепер буде з музичною освітою.
 
Після завершення концерту тернополяни викликали гурт на біс близько п'яти хвилин. Під шалені овації публіки Бумбокс таки зіграли композицію "Люди".
 
Нагадаємо, першого квітня 2016 року Бумбокс випустили максі-сингл "Люди". За 42 тижні перебування в радіо-чартах пісні, виявилось що це один з наймасштабніших та найбільш вдалих турів в історії гурту.
 
Після виснажливої третьої частини туру  "Люди",  в рамках якого за три тижні Бумбокс відвідає шість міст України, Андрій Хливнюк планує трохи відпочити і з новими силами братись за новий альбом.
 
- Бути музикантом - не найтяжча робота в світі, та все ж це виснажує, - каже вокаліст. - Відновитись мені допомагають спорт, книжки, фільми. За 12 років я вже настільки звик до такого швидкого стилю життя, що без нього я себе не уявляю. 
 
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Кактус
    ще таких черг на концерт в подолянах ще не бачила. організатори мали б пускати людей завчасно
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Фірма з Чернівеччини хоче ремонтувати дороги на Тернопільщині дешевше. Та переможця тендера поки не обрали 19:03 Чи закриють автостанцію в Монастириськах? Що вдалося з’ясувати «20 хвилин» 18:05 Ремонт і розширення смуг руху на Руській: як усе відбувається photo_camera 17:30 У Чортківській гімназії №2 нова керівниця. Заклад очолила Тетяну Бегма Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:03 Понад рік у розшуку депутат, якого підозрюють у побитті підлітка 16:40 На 38 днів зупинили котельню на Лесі Українки: які вулиці будуть без гарячої води 16:15 На Чортківщині викрили незаконне виробництво тютюну: вилучили 3,3 тони 15:37 Велосипедист отримав штраф за проїзд на червониий сигнал у Тернополі play_circle_filled 15:07 Представилися співробітниками СБУ: у Тернополі шахраї виманили в пенсіонерки майже мільйон гривень 14:30 У Тернополі розшукують водія, який на 15 Квітня збив двох жінок та втік з місця аварії 14:00 У Скалі-Подільській водій ВАЗ збив велосипедистку 13:20 Нетверезі водії електросамокатів — серед лідерів порушень у Тернополі за вихідні 12:40 Відійшла у вічність заступниця директора Тернопільської школи №27 Ярослава Собко 12:20 У Вишнівці водійка наїхала на двох дітей: 5-річного хлопчика доправили до лікарні 11:40 Руслан Заброцький знову став директором Тернопільської школи №18 11:25 Грабіж на 40 тисяч гривень у Тернополі: апеляційний суд змінив вирок 10:50 У Ланівцях п'яний водій пропонував поліцейським 15 тисяч гривень хабаря 10:20 Глава УГКЦ у Чорткові іменував отця Андрія Лемчука митрофорним протоієреєм 09:40 У Кракові пошкодили могилу Богдана Лепкого. Тернопільський художник готовий допомогти з відновленням
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up