Сергій Надал: «Сподіваюся, на Великдень повного локдауну не буде. Однак просимо тернополян бути обережними та відповідальними» (пресслужби)

Сергій Надал: «Сподіваюся, на Великдень повного локдауну не буде. Однак просимо тернополян бути обережними та відповідальними» (пресслужби)

Тернопіль поступово послаблює карантинні заходи для шкіл та готується до Великодня

Завдяки вжитим заходам, у Тернополі удвічі зменшилася кількість хворих серед вчителів та дітей. Тому місто поступово послаблює карантинні заходи для шкіл, - таке рішення прийняли на черговому засідання оперативного штабу міста Тернополя. Разом з тим, зберігається дотримання всіх необхідних карантинних заходів безпеки. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

 «Тернопільський міський штаб вирішив поступово відновлювати навчання у школах, професійно-технічних училищах і коледжах. Для того, щоб дітям легше було адаптуватися після карантину, а також щоб уникнути скупчення школярів, навчання буде проводитися за підгрупами: по 15 учнів через день. Також задля безпеки спортсменів та вболівальників, матч 1/2 фіналу Кубка України з футболу пройде з обмеженою кількістю глядачів (не більше 25% від загальної кількості місць). Квитки будуть продаватися в режимі онлайн, у них обов’язково буде вказано конкретні місця», - зазначив Сергій Надал.

Що зміниться?

  •  Тернопіль продовжує дотримуватися карантинних заходів. Зокрема заклади громадського харчування працюють в режимі літніх майданчиків, на доставку та на винос. Підприємці мають дотримуватися усіх санітарних норм.
     
  •  Учні 1-4 класів навчаються у звичному режимі. Так само у звичному режимі продовжують працювати дитячі садочки.
     
  •  З 19 квітня відновлено навчання у класах для учнів 5-11 класів за змішаною формою навчання. Класи діляться на групи до 15 людей. Одна частина навчається в класі, а інші - онлайн. Наступний день групи змінюються. Такий режим запроваджено за рекомендацією лікарів. Якщо захворюваність буде падати, тоді з наступного тижня всі діти повноцінно підуть до школи.
     
  •  Така ж форма навчання передбачена для вихованців позашкільної освіти, а також студентів закладів професійно-технічної освіти. При цьому, має бути забезпечено дотримання усіх вимог санітарного законодавства.
     
  • Оскільки, у Тернополі 21 квітня планується провести матч півфіналу Кубку України з футболу (Динамо Київ — Агробізнес), враховуючи рекомендації лікарів місто вирішило дозволити присутність не більше 25 % глядачів на стадіоні.


Як святкуватимуть Великдень. Сергій Надал висловив сподівання, що повного локдауну під час Великодніх свят не буде, але після свят можливе збільшення кількості хворих через зростання кількості контактів людей під час свят. «Сподіваюся, що локдауну під час Великодніх свят не буде, але, ймовірно, будемо мати збільшення хворих після завершення Великодніх свят. Люди поїдуть по селах, по близьких, рідних. Будуть збиратися сім’ями. Тому можливе зростання захворюваності. Зважаючи на застереження лікарів я б просив максимально можливо дотримуватися заходів безпеки і під час свят», - сказав міський голова.

У місті триває вакцинація. Сергій Надал також повідомив, що у Тернополі триває вакцинація згідно із затвердженою державною програмою. Першими почали вакцинувати лікарів, пожежників, поліцію.

Яка загальна ситуація? У Тернополі від початку епідемії захворіло майже 17,5 тис чоловік. З них майже 14 тис одужало. Зафіксовано 252 летальних. Протягом доби фіксується близько 70 нових випадків COVID-19 і близько 20 одужує.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Як у Тернополі з'явилась перша швидка допомога: дивіться відео! play_circle_filled 21:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 18 лютого (оновлюється) 21:00 Для дев'ятикласників уведуть курс «Підприємництво і фінансова грамотність» 20:00 Найбільше скарг на мобілізацію — з Тернопільщини: «відкуплених» обіцяють знайти Від читача 16:22 Брифінг щодо нової ініціативи Уряду - програми "Енергодопомога для ФОП" 19:00 Відеоспостереження для поліції за мільйон з бюджету Тернополя: що закупили і чи все зробили 18:10 Тернополяни за чотири дні подарували бібліотекам 350 власних книжок 17:20 Золота стрічка: учні тернопільської школи №19 зібрали для понад 10 тисяч гривень для онкохворих дітей photo_camera 16:50 Від 7 500 до 15 000 грн можуть отримати підприємці з Тернопільщини на енергопідтримку 16:16 Замаскували бус під авто для перевезення загиблих: двом чоловікам оголосили підозру 15:42 Мороз не відступає: якою буде погода в Тернополі та області до кінця тижня 15:15 В аварії загинув 30-річний майор з Тернопільщини Тарас Мельничук 14:40 Стартувала програма «Гроші ходять за вчителем»: хто та як може подати заявку на 1500 грн 14:05 У Чортківському районному управлінні поліції та Зборівському міському — нові керівники 13:32 Як користуватись новим онлайн-кабінетом пацієнта. Дивіться відео 12:55 Крадіжка через мобільний банкінг: 30-річному чоловікові загрожує до восьми років ув’язнення 12:10 Передоплата за дрова обернулася збитками: жителька Чортківщини стала жертвою афериста 11:30 Василю Гнатюку присудили 15 років ув'язнення: вирок у справі вбивства випускниці з Вишнівця play_circle_filled photo_camera 11:08 Вбивство випускниці Іринки Мукоїди: через 8 років у суді проголошують вирок 10:45 Деталі аварії з чотирма авто на Коновальця: одному з водіїв стало погано за кермом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up