Скандал в оркестрі, примусовий бенкет для вчителів та нові маршрути. ТОП-5 новин тижня

Скандал в оркестрі, примусовий бенкет для вчителів та нові маршрути. ТОП-5 новин тижня

У неділю ми традиційно підбиваємо підсумки тижня, що минає, і визначаємо публікації, які читали і коментували найчастіше. Отже, що читали у період з 26 серпня по 1 вересня? 

Найбільше читачі переймалися ситуацією в муніципальному «Оркестрі волі», де директор вдарив працівника кріслом по голові. Але причин для його звільнення влада не бачить 

Прецедентний випадок для Тернополя. Одночасно з муніципального «Оркестру волі» звільнилися майже всі працівники. Кажуть – усе через директора, який нібито часто приходить на роботу напідпитку. Останньою краплею для музикантів став випадок, коли керівник вдарив кріслом музиканта просто під час репетиції.

Тернопільський музикант Мирон Стасишин отримав контузію ока та гематому верхньої повіки. Під час репетиції директор жбурнув у нього кріслом, бо він насмілився натякнути диригенту про пиятики, кажуть у колективі

Відео дня

Переймаються читачі і долею жительки Теребовлі - у 43-річної матері двох дітей Наталії Максимчук діагностували онкозахворювання. Родина жінки самостійно зібрати кошти на лікування не може, тому просить допомоги у небайдужих. 

Зараз жінка перебуває у Києві, де їй мають проводити операцію, вартість якої близько трьохсот тисяч гривень. Кошти потрібні і на реабілітацію. 

А у коментарях під цією новиною читачі дякували одній жінці за те, що є ще порядні та чесні люди. 

Пасажир автобуса "Вінниця-Вроцлав" 30 серпня близько 07.00 на заправці WOG-47 на трасі "Львів-Краківець" залишив свої цінні речі. Про це редакцію повідомила працівниця обмінного пункту. Жінка каже, що чоловік виходив у Тернополі. Його шукали, щоб віддати речі. Згодом жінка повідомила, що чоловік сам зателефонував їй. І дякувала за допомогу. 

І читали, і коментували публікацію про те, що у одній із тернопільських шкіл примусово збирають кошти з батьків одинадцятикласників на бенкет до Дня знань для вчителів.

Із таким повідомленням  у редакцію звернулась тернополянка. Жінка каже, що батьки бояться, що без такого "святкування" вчителі "завалять" їх дітей на випускних іспитах. Адміністрація закладу подію заперечує. Не знають про це і в управлінні освіти. 

І те, що болить кожного пасажира у Тернополі: громадський транспорт. На останньому виконкомі прийняли проект рішення про зміну маршрутів. 

Як зазначив пан Мединський під цю мережу вже побудовані лінії, вже все готово.   Рішення члени виконкому прийняли одноголосно. Тому вже з 1 вересня із цієї мережі, яка затверджена, вийде на маршрут два тролейбуси №1, №5 та автобус № 1а.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • галина
    Скільки цього Іванковецького кловуна можна терпіти він ходить на засіданя міськоі ради тільки із за того що отримав квартиру за чужу землю люди давайте  щось робити бо пан Курнотяк ще докінця своеі коденціі продасть все що е в селі він спалив пекарню і відповідальності нуль він навіть непревів в порядок подвіря сільськоі ради  не мае в селі фельдшера маленькі діточки ідуть в садочок  на сусідні села  а про чотирьох одиноких в селі людей нема іщо говорити  счтидоба Володя забирися із ціеі посади хай прийде людина яка дійсно буде щось робити   закликаю всіх односельців не голосувати за даного старосту  він не господар
  • галина
    Скільки цього Іванковецького кловуна можна терпіти він ходить на засіданя міськоі ради тільки із за того що отримав квартиру за чужу землю люди давайте  щось робити бо пан Курнотяк ще докінця своеі коденціі продасть все що е в селі він спалив пекарню і відповідальності нуль він навіть непревів в порядок подвіря сільськоі ради  не мае в селі фельдшера маленькі діточки ідуть в садочок  на сусідні села  а про чотирьох одиноких в селі людей нема іщо говорити  счтидоба Володя забирися із ціеі посади хай прийде людина яка дійсно буде щось робити   закликаю всіх односельців не голосувати за даного старосту  він не господар
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:20 Деякі школи Тернопільщини завершать навчання у червні. Чи будуть гучні святкування випускних? 10:50 За крадіжку добри із сівалки чоловік з Підгаєччини може отримати до восьми років 10:21 Померла лікарка з Борщева Ганна Породько-Байдюк, яка понад 50 років віддала порятунку життів 09:40 Школярка з Тернополя Софія Бліщ привезла срібло із Всеукраїнської ІТ-олімпіади Від читача 17:32 Підтримка безробітних від служби зайнятості Тернопільщини 09:10 Поблизу Тернополя 29 квітня буде чутно вибухи 09:00 У Тернополі відкрили меморіальну таблицю загиблому воїну Валерію Данилюку photo_camera 08:01 У «Резерв+» в травні з'являться нові типи відстрочок 22:00 Вшануйте пам'ять тернополянина, батька чотирьох дітей та Героя Юрія Бачинського, підписавши петицію 21:00 Скільки коштує орендувати електросамокат у Тернополі: порівняли ціни та умови photo_camera 20:00 Довгобуд на Бандери, 60. Чому офісна будівля досі не працює 19:20 Помер настоятель храму Казанської ікони Божої матері протоієрей Степан Степанюк 19:00 Чи наближається Україна до миру? Трамп, Зеленський і Путін зробили нові заяви 18:00 120 тисяч гривень вкрали у тернополянки, яка збиралась купити авто для ЗСУ 17:40 Тернопіль передав 47-мій бригаді Маґура сучасні дрони: Сергій Надал (пресслужба Тернопільської міської ради) 17:24 Ціни на паливо знизились: скільки коштує бензин, дизель та газ у Тернополі photo_camera 16:40 Автівки Opel та Lexus не розминулись біля 11 школи 16:35 На Тернопільщині змінили порядок проведення масових заходів в умовах воєнного стану 16:05 Чому закрили справу ДТП, у якій травмувалися 13 пасажирів буса 15:34 Розшукують чоловіка, який у Пілволочиській громаді ножем поранив знайомого через ревнощі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up