У Зборові під час ЗНО помер директор школи Євген Лис. Що відомо про трагедію?

У Зборові під час ЗНО помер директор школи Євген Лис. Що відомо про трагедію?

Сумна звістка облетіла Зборів – під час проведення ЗНО з математики помер директор ЗОШ №1, відповідальний за пункт проведення тестування Євген Лис. У чоловіка стався серцевий напад.

Нещастя сталось на території школи. Як розповіла начальниця управління освіти у Тернопільській області Ольга Хома, на момент, коли директору стало погано, вже закінчилось ЗНО.

Дітей та інструкторів у школі не було. НА пункті залишались лише відповідальні за проведення тестування, які закінчували роботу.

– Він добросовісно виконував свою роботу, до нього не було ніколи ніяких зауважень. Як нам стало відомо, коли він прийшов на пункт ЗНО – у нього трохи боліло серце. Коли тестування вже закінчилось, директору стало погано. Викликали медиків. Дві карети швидкої допомоги дуже швидко приїхали на виклик, але, на жаль, реанімувати не вдалося. Смерть не обирає, де застати людину. Ми співчуваємо родині померлого, навчальному колективу, – каже Ольга Хома.

Смерть відповідального за пункт проведення ЗНО на тестуванні ніяк не відобразиться.

– Він підписав документи. Треба було ще опечатати деякі папери, але це вже зробив заступник. Ця прикра подія не вплине на учнів, які складали на цьому пункті ЗНО.

Євген Лис очолював Зборівську школу №1, з 1997 року. Чоловік був вчителем історії. Тричі обирався депутатом обласної ради. Йому було 52 роки.

– Людина яка ніколи не забудеться, Дякую вам за приклад і повчання які подавали нам, У Царстві твоїм помяни Господи Душу Спочилого Раба Твого, Вічний Спокій, Вічная Пам’ять! Царство Небесне! – пише Святослав Пайкуш.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким! 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (252)
  • Ірина Цвік
    Бо Кому те ЗНО потрібне?? Якщо він відповідальний він нервував як нормальна людина . А для діток який стрес ????
  • Людмила Швець
    Такої напруги не витримують дорослі, трусить, лихоманить дітей. Можливо державним "мужам" потрібно передивитися правила проведення ЗНО. Померлому вічна пам'ять.
  • Леся Руда
    Завдяки ЗНО можуть вступити до бажаних вишів діти з простих сімей, завдяки ЗНО оцінюється рівень знань"натягнутих "відмінників і претендентів на медалі.
    Ольга Сабан reply Леся Руда
    Леся Руда
  • Оксана Левчанин
    НЕХАЙ ГОСПОДЬ ПРИЙМЕ ДУШУ ДО ЦАРСТВА НЕБЕСНОГО!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Неймовірна краса: на набережній Тернопільського ставу розквітла слива Пісарді photo_camera 20:00 Новий Хлостяк був одружний з тернополянкою, яка має титул Віцеміс Україна photo_camera 19:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою 18:00 Розширили перелік безоплатних ліків в Україні Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 17:00 Заморозки та сильний вітер насуваються на Тернопільщину: оголосили попередження 16:00 Частина Тернополя залишиться без води 27 квітня: перелік адрес 15:00 Тимчасово змінюють рух тролейбуса №7 13:55 Знову горять дачі на Тарнавського. Загоряння у трьох місцях 13:04 ДТП на Дамбі: пішохід помер у лікарні, а водія засудили до умовного терміну. Що змінила апеляція? 12:00 Укрзалізниця змінює розрахунок цін на деякі квитки: які подорожі тепер будуть дорожчими 11:00 Що подивитися в кіно 25–26 квітня: афіша для тернополян 10:00 Серед звільнених з полону воїн з Тернопільщини, якого понад два роки вважали зниклим безвісти 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Андрія Гучика, Івана Роговського, Вадима Саєнка, Андрія Студеного 08:05 Вночі ворог завдав масованого удару по українських містах: у Харкові та Дніпрі є прильоти, багато поранених
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up