Скільки даєте священнику за відправу на цвинтарі під час Великодніх свят? (ОПИТУВАННЯ)

- Великодні свята — час згадати тих, що відійшов у вічність. За традицією віряни збираються на кладовищах, а священники проводять там Великодні відправи.
- Пишіть у коментарях, яку суму ви даєте священнику за окроплення могил. Нижче є опитування.
Зазвичай відправи відбуваються за тиждень після Великодня у Провідну Неділю. Але в більшості сіл та міст Тернопільщини на цвинтар ідуть на другий-третій день свят, а подекуди навіть на Великдень.
На могили до рідних з різних куточків з`їжджаються діти та онуки. У деяких селах відправи тривають по кілька годин. І якщо ваша могила не на початку кладовища, чекати на отця доведеться довгенько.
До слова, раніше «20 хвилин» писали Коли йти на цвинтар і що можна залишати на могилах рідних.
За відправу священникам прийнято дякувати грошима. Але суму, зазвичай, ніхто не озвучує. Мовляв, хто скільки хоче, той стільки дає.
А скільки грошей священнику давали Ви? Пишіть у коментарях чи потрібно, на вашу думку, "дякувати" священникам грошима.
Скільки платите священнику за освячення могил на Великодні свята?
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
ОльгаЯ вважаю скільки хто може або хоче, ніхто в нікого грошей не просить. Це праця і вона має бути оплачена. Якщо людина просить, але немає грошей, не думаю, що священник відмовить у молитві.Євжен reply ОльгаПраця.А Ісус не пошкодував свого життя,а ви йому ...
-
ЛараСвященик сам не рветься ні до хати на Йордан ні на могили. Люди самі пускають в хату або кличуть на могилу, а потім обсирають хто скільки заплатив.
-
СергійАло люди добрі які 300гр має бути хто скільки дасть ато риально більшість стане атеїстами або віруючим но церкви і їх служителів будуть не визнавати , посуті це жах так як конфесій тьма віри ноль
-
ЯрославЯ можу «шпіца» нормального дати, щоби навіть не підходив