У квартирі на "Дружбі" від неділі не вмовкав телевізор. Виявилося, господар помер

У квартирі на "Дружбі" від неділі не вмовкав телевізор. Виявилося, господар помер

На вул. Карпенка, у одній з квартир знайшли тіло літнього чоловіка. Родичі кажуть, що шукали його від неділі, 29 жовтня. Саме з неділі у квартирі цього чоловіка був гучно увімкненний телевізор, запевняюь сусіди.

- Сьогодні близько 12:00 до мене у двері постукали правоохорнці і почали розпитувати чи я не бачила сусіда, тому що його шукають родичі, - розповідає мешканка будинку, що на вул. Карпенка пані Діана. - Поліцейські сказали, що останній раз чоловік виходив на зв’язок ще у неділю. 

Десь за півгодини, після того як були в нас правоохоронці, прибули працівники ДСНС для того аби відчинити замкнені двері у квартиру, де проживав чоловік, якого розшукували родичі, продовжує тернополянка. 

- Я почула грюкіт і за декілька хвилин після того, як вибили двері у квартиру, правоохорнці прийшли до мене і сказали, що чоловіка знайшли - він лежить мертвий з розсіченою головою у квартирі, - продовжує пані Діана.

Чоловікові було близько 60 років, продовжує інша сусідка Людмила. Дружини він не мав, але частенько полюбляв споживати спритне. Жінка каже, що з неділі у його квартирі було чути гучно увімкнений телевізор.

У патрульній поліції кажуть, що 1 листопада, на лінію 102 подзвонив чоловік і повідомив, що два дні не може зв'язатися з братом. В результаті чоловіка знайшли мертвим у власній квартирі.

- Патрульні відразу виїхали на виклик у багатоквартирний будинок на вул. Карпенка, однак дверей їм так і ніхто не відкрив, продовжують у прес-службі патрульної поліції. - Правоохоронці викликали рятувальників. Коли ті виламали двері, то виявили власника квартири мертвим.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Навіть у 99 років виходила на город: жителька Зубреця відзначила столітній ювілей 20:00 Які програми будуть доступними для ветеранів Тернопільщини: є плани 19:00 У центрі Тернополя балкони обсипаються на припарковані автівки 18:00 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 16:00 Міни, граната і снаряди — у полях та на подвір'ї: на Тернопільщині виявили небезпечні знахідки photo_camera 15:02 Дочка каже, що мама померла після побиття. А що вирішив суд? 15:00 Стипендії виплачуватимуть по новому з 1 вересня: що треба знати студентам 14:00 У Великіх Гаяя сталася пожежа на пилорамі photo_camera 13:00 Більше 5,5 гектара за добу охопив вогонь на Тернопільщині: горіла суха трава, будинки і техніка photo_camera 12:00 Шукала роботу онлайн — втратила 40 тисяч: у Тернополі розслідують шахрайство 11:00 ​​​​​​​Земля, квартири і Статут громади: що планують розглянути на сесії міськради 10:00 Юна спортсменка з Тернополя стала призеркою всеукраїнського турніру з самбо photo_camera 09:00 На Харківщині загинув воїн з Козівської громади Герой Володимир Слома 07:21 Вночі ворог бив ракетами та дронами: під ударом — Київщина, є жертви
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up