Сміттєпроводи у тернопільських багатоповерхівках планують запаяти

Сміттєпроводи у тернопільських багатоповерхівках планують запаяти
  • Частину сміттєпровідних ліній вже запаяли, оскільки з його використанням неможливо впровадити роздільне сортування сміття.
  • Використання сміттєпроводу плануть припинити повністю.

Про плани щодо повного припинення користування сміттєпроводами в місті розповів заступник Тернопільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Владислав Стемковський на нараді житлово-комунальних служб Тернополя, щодо роботи в зимовий період, яка відбулась 15 листопада.

- На наступній сесії міської ради ми плануємо внести зміни в план культурної діяльності міської ради і  будемо пропонувати змінити правила благоустрю в частині роздільного збору сміття, - каже пан Стемковський. - Окрім того, сміттєпроводи в будинках створюють санітарні проблеми, серед яких наявність гризунів.

Замість сміттєпроводів у дворах будуватимуть контейнерні майданчики. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • ігор
    І нівічно залишать сміття яке поприлипало по стінах сміттєпроводів
  • Анонім
    Ось про ,що вони говорять ,яке роздільне сміття ось для пластику поставили примітивні корзини ,і при сильному вітру всі ті пластикові пляшки по всьому дворі валяються ,і що для решти сміття такий самий бардак буде . Для початку нехай забезпечать все місто контейнерами як в європі , що якась бабка не полізе за тим пластиком ,щоб потім в цій тарі молоко продавати . Потім хай поставлять сміттєсортувальну лінію .Нам тут розказують , що смітєпроводи це розсадник гризунів ,а якщо винесуть на вулицю то ніби всі гризуни всі дружньо вимруть . Щоб не було гризунів сміттеві камери мають закриватися на замок плюс мають бути замуровані отвори ,які межують між сміттекамерами і підвалами . Уявіть які це майданчики мають бути якщо будинки переважно складаються з 8 підїздів то як це буде виглядати ,коли ці майданчики будуть переповнені ,і весь сморід буде розноситися по всьому двору особливо в літній період. Там де хрущівки таке працює ,але там будинок 40 квартир замість 300 . Думати треба троха ,а не робити все через ж.......у і заварювати сміттепроводи. Згідно планів старих будинків це функціональний вузол . В новобудовах так є будівельні норми , що можна відмовитись від сміттепроводів.
  • Ви шо взагалі відірвані від реальності
    Раз в рік і палка стріляє, хоч шось добре ухвалюють
  • 777
    Серйозно ? поставте смітники для пластику, і вже 50 % буде відфільтровано, і не треба нічого різати\паяти.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Шкільні обіди для усіх учнів будуть безоплатними з 1 вересня: скільки коштів виділили 21:00 Традиції, що оживають у фарбах і дереві: жителька Копичинців створює авторські підсвічники та декор (Партнерський проєкт) photo_camera 20:00 Тернопільські медики — в складі першої в історії України верифікованої Команди медицини катастроф 19:00 Без репетиторів, але з вірою в результат: секрет успіху Віктора Вельгача, який набрав двічі по 200 балів на НМТ Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Купівля квитків за кордон обернулась втратою грошей: тернополянин став жертвою шахрая 17:20 14 людей, серед яких дитина, потонули за тиждень на водоймах в Україні 16:50 Ветерани можуть безкоштовно перевірити та відновити зір: як скористатися програмою 16:10 Стадіон у Млинівцях заростає травою: у міськраді пояснили, чому за ним не доглядають 15:45 У медуніверситеті випустили перших магістрів-протезистів: фахівці нового покоління складали державні іспити photo_camera 15:22 Виманила гроші у вдови за обіцянку повернення тіла військового: що вирішив суд 14:45 У Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості 14:10 Обіцяв перевести пораненого військового в тил за $3500: як суд покарав екслікаря 13:35 У Тернополі відвідувачка магазину забрала з полиці смартфон продавчині: отримала кримінальну справу 13:05 На Дамбі зріжуть вісім сухостійних каштанів 12:30 Нацбанк вимагає звільнити гендиректора Укрпошти: заяви двох сторін 11:45 Понад 500 тисяч на паркани: у Тернополі встановлюють нові пішохідні огородження photo_camera 11:10 Тернопільські рятувальники допомагають розшукати 13-річного хлопця, який зник біля Дністра 10:37 «Я вбив дружину»: неправдивий дзвінок в поліцію обернувся штрафом для чоловіка з Великогаївської громади 10:00 «Справжнє партнерство перевіряється тоді, коли вистачає мудрості не дозволити руйнувати взаємну довіру». Звернення до поляків та українців
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up