Сьогодні прощаються з Романом Лихолатом у капличці на Тарнавського

Сьогодні прощаються з Романом Лихолатом у капличці на Тарнавського
  • Тіло чоловіка перебуватиме у храмі до 10 ранку 31 липня.
  • Поховають Романа Лихолата у с. Охримівці Збаразького району Тернопільської області.

Панахида за Романом Лихолатом, який помер 28 липня від травм, отриманих під час вибуху на вул. Пушкіна, відбулась 30 липня, о 19.00 у капличці Церкви Святого Духа, що на вул. Тарнавського, 2а. 

Після панахиди і до ранку 31 липня тіло Романа перебуватиме у капличці. О 10.00 священики Церкви Святого духа відправлять заупокійну службу. Після цього покійного повезуть до села Охримівці на Збаражчині, що за 16 км від Тернополя. Там, орієнтовно об 11.00, у місцевому храмі відбудеться панахида та похорон. Тих, хто побажає провести Романа в останню путь, співробітники Романа забезпечать транспортом. 

Редакція «20 хвилин» щиро співчуває Максимкові, матері Романа, всій родині, друзям та знайомим. Царство Небесне і Вічний спокій.
 

Волонтери щиро дякують усім, хто долучився до збору коштів, хто здавав кров чи іншим чином намагався допомогти врятувати життя Романові Лихолату. Та просять усіх небайдужих не зупинятись, адже є шанс врятувати його 7-річного сина Максимка.
Довідка

Допомогти 7-річному Максимчику можна, перерахувавши кошти на картковий рахунок 5169 3600 0097 5445, Малік Ірина. 

Якщо у вас є запитання, як допомогти постраждому хлопчику чи інші стосовно родини Лихолат, телефонуйте волонтерам Богданові Кіндію: 068 818 19 12 та Тетяні Титович 068 246 65 51.
 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:55 Чи матимуть українці додатковий вихідний на День Незалежності 14:24 Понад 113 тисяч гривень зникло з рахунку тернополянки після телефонної розмови 13:38 Відстрочка для студентів — 2026: що означає нова постанова та терміни у пів року 13:10 Ексначальник районного ТЦК на Тернопільщині фіктивно мобілізував 18 людей — прокуратура Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 12:35 Новий шкільний автобус отримали учні Козівського ліцею 12:02 В аварії у Ланівцях постраждав 21-річний мотоцикліст 11:33 Родинний наркобізнес: на Тернопільщині судитимуть сімох людей за продаж кратому 10:50 Ford врізався в Opel та світлофор на перехресті Микулинецької та Козацької: водій був напідпитку 10:12 «Знаки ідентичності»: у Тернополі презентували колекцію рушників, створену українцями з 22 країн photo_camera 09:36 На Харківщині внаслідок ворожого удару загинули щонайменше десять людей (оновлюється) 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Ярослава Мадяру, Миколу Василика та Ярослава Жоміра 08:00 Під час «Книжкової площі» у Тернополі обміняли понад 2000 книг 22:00 Лісова куниця потрапила в об'єктив фотопастки у заповіднику на Тернопільщині play_circle_filled 21:00 На Тернопільщині 18 серпня очікуються грози та сильний вітер 20:00 Від окопів до власної справи: як ветеран Володимир Ільків розвиває заклад азійської кухні в Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 19:00 Мор риби та стоки біля Серету. Чим загрожує забруднення водойми Тернополю 18:00 Тернополянин втратив понад 245 тисяч гривень, намагаючись купити вантажівку в мережі 17:30 Без води на день залишиться частина вулиці Лучаковського 17:10 Один із засуджених за смерть 22-річного юнака після вироку суду втік у СЗЧ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up