Сьогодні вночі переходимо на "зимовий" час

Сьогодні вночі переходимо на "зимовий" час

Хоча про доцільність традиції переведення годинника досі сперечаються, 2019-го перехід на "зимовий час" в Україні буде. У ніч з 26 на 27 жовтня стрілки слід перевести назад на годину о 4-й ранку – на 3:00. 

У ніч з суботи, 26 жовтня, на неділю, 27 жовтня, Україна разом з більшістю інших країн світу перейде на так званий зимовий час, який є стандартним для України астрономічним часом. Відтак стрілки годинників доведеться перевести на одну годину назад, повідомляє "Захід"..

Нагадаємо, перехід на «зимовий» час відбувається щороку о 04:00 в останню неділю жовтня (цьогоріч така неділя припадає на 27 жовтня), тоді як в останню неділю березня відбувається перехід на літній час.

У зв’язку з таким переведенням, доба 27 жовтня буде на одну годину довшою і триватиме не 24 години, а 25.

Більшість сучасних гаджетів самі переходять з "літнього" часу на "зимовий". А власникам простих годинників, які не підтримують такої функції, слід не забути перевести їх вручну.

До слова, рішення про переведення годинників діє відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 «Про порядок обчислення часу на території України». Сам перехід на літній/«зимовий» час відбувається з метою адаптувати людську активність і витрату енергоресурсів відповідно до тривалості світлового дня.

А нещодавно Європейський парламент схвалив скасування переведення годинників на зимовий та літній час від 2021 року. 
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Гаврило
    Яка економія і чого саме?
    гср reply Гаврило
    життєвий ритм збивається і люди хворіють, а аптеки, лікарні та похоронні бюра заробляють.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:07 Графіка вимкнень світла не буде. Кожен має самостійно шукати інформацію 22:00 У Тернополі відкрили відділення соціальної підтримки родин Героїв 21:00 Розвалився дах під вагою снігу в бережанському ліцеї 20:00 «Робота на генераторі» у чеку: чи планують підприємці Тернополя вводити додаткову оплату Від читача 22:31 У Тернополі відбулось засідання молодіжного дебатного клубу "Неформат" 19:00 У елітній новобудові на Торговиці замерзли вода і каналізація. Хто має вирішити проблему 18:10 На Харківщині росіяни вдарили по пасажирському потягу, що курсує через Тернопіль: є поранені 17:20 Премія родичці: у Монастириськах оштрафували заступницю директора навчального закладу 16:50 Уже в суді справа щодо одного з учасників групи, яку підозрюють в переправці чоловіків за кордон 16:11 «Топить квартиру, а ні влада, ні комунальники не реагують», — каже мати військового photo_camera 15:37 Тернопільщина прощається з Героями 22-річним Петром Сковронським та 28 річний Василем Герою 15:10 Смерть від вогню: за місяць 13 людей загинули в пожежах на Тернопільщині 14:35 Прокуратура у суді захищатиме Заліщики від неконтрольованої забудови 14:02 У полі на Зборівщині знайшли тіло жінки, яка була в розшуку 13:26 Чоловіка з Тернопільщини у маскувальному плащі затримали при спробі незаконно пробратись до Молдови 12:48 Небезпечна відлига: які штрафи можна отримати за неприбрані бурульки та неочищені території 12:10 Досі в реанімації. Медики розповіли про стан немовляти, яке знайшли в під’їзді на Київській 11:40 У Гусятині лікарі витягли зі стравоходу жінки ключ від дверей photo_camera 11:06 34 населені пункти на Тернопільщині залишаються без світла 10:38 20-річна водійка збила неповнолітнього на пішохідному в Кременці та залишила місце аварії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up