Сотні тернополян на Театральному майдані святкують Різдво

Сотні тернополян на Театральному майдані святкують Різдво
  • На Театральному майдані святкують Різдво Христове сьогодні, 25 грудня.
  • Тернополяни співали колядки, а студенти створювали міні-вистави про народження Ісуса Христа.

Урочиста програма розпочалась о 17.00 на Театральному майдані. Прийшли послухати й поспівати колядок сотні тернополян. На майдані відчувалась справжня атмосфера Різдва. Зі сцени лунали колядки, які  виконував об’єднаний хор християнських церков міста, а також дитячий хор.

Долучились до святкового дійства й студенти-іноземці з Тернопільського державного медичного університету. Іноземці виконували колядки, як англійською, так і українською. Тернополяни активно підтримували хор, що виступав на сцені, й разом із ними співали різдвяні пісні.

У центрі міста зібрались представники різних християнських конфесій, які підтримують святкування Різдва разом з більшістю країн світу — 25-го грудня. Як зазначають організатори, цим концертом вони прагнули хоч частково об’єднати тернополян із святкуванням Різдва разом з усім світом.

Зазначимо, Україна не відмовляється від святкування Різдва 7-го січня, наразі діятимуть дві дати. Але тернополяни, які прийшли на святкування Різдва сьогодні 25 грудня, кажуть, що вони були б не проти святкування з усім світом.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Наталка
    3ате сьогодні  ( 7 січня) на театральному майдані НІКОГО!!! Ні тобі вертепа, ні тобі колядників!!! Жах!! Ганьба!! Одні глінтвейни і китайські іграшки (((((((((  Деградуємо, пані та панове!
  • York
    Весь світ святкує народження Ісуса Христа 24 грудня. Чи може весь світ помилятися? Чи є деякі старі комуністи, які залишили свій час 100 років тому? Було б непогано, якщо б Україна забула російське невігластво і святкувала разом з усім світом народження Ісуса Христа 24 грудня.
  • Ната Лия
    Якісь сумні ці колядки....треба радіти,а послухаєш депресивну мелодію і зовсім не радісно.(
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:09 «Врізали» чи збільшили? «20 хвилин» проаналізували, що зміниться в парках Тернополя та поруч з ними (РОЗСЛІДУВАННЯ) photo_camera 20:07 Графік відключення світла в Тернополі та області на 6 лютого 19:00 Самі ловлять і стерилізують: жителі Вербицького шукають дім підкинутим собачкам 18:20 У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопчик Від читача 17:15 Обери свій шлях: чому Державний університет Житомирська політехніка – ідеальний вибір 18:00 В Україні працює мобільний застосунок для жінок, які постраждали від домашнього насильства 17:30 Дощ, сніг та ожеледиця: прогноз погоди у найближчі дні на Тернопільщині 16:55 Померла багаторічна співробітниця ЗУНУ Любов Шмата 16:15 Зростуть мінімальні пенсійні виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти Захисників і Захисниць 15:35 Викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати 15:15 Україна повернула з неволі 157 військових та цивільних, серед них — двоє з Тернопільщини (оновлене) play_circle_filled photo_camera 15:00 У «Карітасі» проводять безкоштовні психологічні консультації для дітей та дорослих 14:35 «Скринінг здоров’я 40+»: які заклади у Тернополі долучилися до програми 14:10 На Тернопільщині виявили водіїв, які були за кермом попри заборону суду 13:14 На Тернопільщині через негоду було знеструмлено понад 1300 споживачів (оновлене) 12:47 Здала квартиру — залишилася без техніки: тернополянка звернулася до поліції через крадіжку 12:06 14 га земель водного фонду на Зборівщині повернули державі 11:17 На Бережанщині унаслідок пожежі постраждала літня жінка 10:40 Жителя Тернопільського району підозрюють в нанесенні тяжкого тілесного ушкодження знайомому 10:15 На Микулинецькій ДТП — збили жінку (оновлене)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up