Сотні тернополян пройшли смолоскипною ходою

Сотні тернополян пройшли смолоскипною ходою

Щорічний марш до дня народження Степана Бандери відбувся 1 січня.

Сотні тернополян пройшли з прапорами і смолоскипами від «Маяка» вулицею Руською до Театрального майдану і потім до пам’ятника Степану Бандері.


Активістів супроводжували оркестр та поліція.

Previous Next

Нагадаємо, 1 січня також відбулось покладання квітів до пам’ятника провідника ОУН Степана Бандери з нагоди 108-ї річниці від дня його народження.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Ткаченко Наталя
    Мамам допоможіть які дітей втратили чому жоден депутат свого синка не відправив на війну сталіна син воював.Якщо такі патріоти  чому жоден депутат не воює порозпасали сра..и і морди декларують міліони.І ходять бугаї кругом памятника.Чому памятник не постаавлять людині яка винайшла інтернет я піду прославляти  бо це таке що кожен день користуєшся а бандера що воно таке стоїть собі той ідол тай най стоїть нікому не мішає.Яка слава нації кому що ти мелеш ніяку країну так не величають.Була в Єгипті то араби як взнали що я з України то сміялися слава Україну наведіть порядок тоді буде слава україну яка слава за що та слава.Хіба є слава Америці чи може слава Німеччині.Тормози ви я світ обїздила вам спеціально не дають можливості бачити світ бо тоді ви дуже зміните думку про Україну.На Канарах ми їхали в аеропорт за 25 звилин 52  кілометри автобус великий проїдьте у нас так.Зробили з вас йоб..ків
  • Кудинеплюнь Усюди Зрада
    А чому ці славні ФАКельні герої не в АТО?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Особисті речі Героїв розкажуть їхні історії: у Тернополі готують виставку в пам'ять про захисників 21:01 «Тернопіль вражає»: до Дня міста в парку Шевченка готують триденний благодійний фестиваль 20:23 На 15 Квітня ДТП: травмовану дитину, яка їхала в тролейбусі, забрали в лікарню 20:00 Кур'єр, підсобник чи помічник адміністратора: які вакансії доступні для підлітків у Тернополі та які зарплати пропонують Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 19:04 Як у тернопільському ТЦК пояснюють затримання осіб та їх утримання. «20 хвилин» звернулися і до адвокатів 18:00 Змінили телефони для консультацій у пенсійному фонді 17:20 Медики Володимир Мороз та Роман Срібний з Тернопільщини отримали Ордени Святого Пантелеймона 16:50 На Тернопільщині планують створити Національний центр передового досвіду з протезування та ортезування 16:12 На Руській, за новою схемою дорожного руху, з'явились додаткові смуги та паркомісця photo_camera 15:45 Обірвалось життя 24-річного працівника Бережанської міськради Андрія Дороднова 15:05 На ставку потонув чоловік з Кременця 14:44 24-річного бережанця знайшли мертвим у Дністрі на третю добу після зникнення photo_camera 14:35 На Тернопільщині нарощують потужності генерації електроенергії 14:00 Родини Героїв з Тернополя взяли участь у Всеукраїнській прощі в Лішні 13:30 На Підгаєччині рятувальники виловили вужа з адмінбудівлі 12:52 Зросла кількість загиблих внаслідок російського удару по заходу зброярів на Київщині. Підозрюваному обрали запобіжний захід 12:30 Шестирічна дівчинка з мамою постраждали в аварії у Тернопільському районі 12:15 У Тернополі ліквідували пожежу в двох багатоповерхівках і закладі громадського харчування 11:53 Смертельна ДТП в Підволочиській громаді: водій мотоцикла врізався в бетонну огорожу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up