Соцмережа Ukrainiаns, яку розробляла тернополянка, заявила про своє закриття

Соцмережа Ukrainiаns, яку розробляла тернополянка, заявила про своє закриття

Українська соціальна мережа Ukrainians, яка планувалася як Альтернатива "ВКонтакте", припиняє своє існування.

Про це повідомила одна із співзасновниць мережі Олександра Струмчинська.

"Мене поставили перед фактом, що розробка української соціальної мережі припиняється. Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту", - написала вона у Facebook. 

За словами Струмчинської, керівництво компанії розробників і співзасновників Ukrainians відмовилося не лише від подальшої розробки соцмережі, але й від можливості передачі проекту іншій стороні, яка могла би довести усе до кінця.

Варто зазначити, що на момент оголошення про закриття в Ukrainians було зареєстровано майже 400 тисяч користувачів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:30 У парку «Загребелля» демонтують самовільно встановлені дерев’яні пірси 12:25 «Цілющий ліс» – як природа стає опорою для дітей Тернопільщини під час війни (партнерський проєкт) 12:03 У лікарні помер постраждалий в аварії у Заліщиках 11:30 Ще 18 захисникам України присвоїли звання «Почесний громадянин міста Тернополя» Від читача 09:49 Під час робочої поїздки у прифронтові громади Дніпропетровщини провів оперативну нараду з командуванням 1-го корпусу НГУ «Азов». 11:00 Тернополянка втратила через шахрая понад 96 тисяч гривень — представився працівником банку 10:40 Уряд вніс знакові споруди Тернопільської області до Держреєстру нерухомих пам'яток 10:00 На Тернопільщині немовля народилося до приїзду швидкої 09:30 Біатлоністи Підручний і Мандзин виступатимуть в масстарті Олімпіади — які очікування 09:00 На щиті у Великоберезовицьку громаду повернувся Герой Іван Кренцель photo_camera 08:00 Уряд розширив програму безоплатного зубопротезування та стоматологічної допомоги 22:00 Право на тишу: що робити, якщо маєте шумних сусідів 21:00 У центрі Тернополя 19-річний водій BMW хизувався небезпечними маневрами play_circle_filled 20:00 Збільшити кількість паркомісць чи забрати заборонні знаки просять тернополяни 19:00 Кредит і мінус 79 тисяч: шахрайство з криптовалютою на Тернопільщині 18:00 Допомогу на дітей отримати простіше, швидше і повністю онлайн 17:10 Автономні енергетичні острови хочуть створити на Тернопільщині. Які ще зміни в планах на 2026 рік? 16:58 В Україні запустили єдину платформу урядових програм енергетичної підтримки 16:07 Виявили сказ на Шумщині: місцева звернулась по допомогу до лікарів 15:45 20 лютого у Тернополі вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up