Не стало митрофорного протоієрея Сергія Галевича

Не стало митрофорного протоієрея Сергія Галевича

Тривалий час священник ніс пастирське служіння на парафіях Кременеччини.

— З глибоким сумом сповіщаємо, що 8 квітня 2021 року на 89-му році життя спочив у Господі митрофорний протоієрей Сергій Галевич, —  повідомляє сьогодні, 10 квітня, Прес-служба Тернопільської єпархії ПЦУ. Тривалий час він ніс пастирське служіння на парафіях Кременецького благочиння.

У Вікіпедії про Сергія Галевича йдеться, що він за часів перебудови очолював відновлення храму Благовіщення Пресвятої Богородиці (Великі Млинівці), якому уже понад 150 років.

Останні роки перебував на спокої. Проживав у селі Великі Млинівці.

9 квітня 2021 року духовенство Кременеччини та миряни попрощалися з новопреставленим отцем Сергієм.

Літургію за спочилим відслужили у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці у Великих Млинівцях. З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора богослужіння очолив секретар єпархіальної канцелярії протоієрей Сергій Росіцький, якому співслужили кременецькі благочинні протоієрей Анатолій Довгалюк та протоієрей Володимир Буграк, а також священники Кременеччини.

Зі словами проповіді до присутніх у храмі звернувся протоієрей Володимир Буграк.

Прощальне слово виголосив протоієрей Сергій Росіцький, який також висловив співчуття родині новопреставленого від архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора.

Поховали спочилого отця Сергія Галевича на цвинтарі у Великих Млинівцях.

Нехай Господь його до праведних приєднає, а нас усіх помилує і спасе!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (26)
  • Інна Марценюк
    Царство небесне і вічний спокій душі. Амінь.
  • Galina Pisak
    Вічна пам'ять  земля йому пухом але він прожив своє життя слава богу до 90 а скільки дітей відали життя і не знаємо за що то нічого ніхто не говорить ні один священик не опублікув у фейсбук що вивчаємо дітей.
  • Mykola Kravciv
    🙏
  • Sveta Petrova
    Вічна память
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:10 Помер майстер спорту України з пауерліфтингу, тернополянин Артур Олійник 09:36 До програми «Доступні ліки» можуть включити безоплатний інсулін 09:00 Тернопіль втратив Героїв Василя Кибала та Віталія Шелетина 08:00 Тернополю — 486 років: як відзначатимуть річницю першої письмової згадки про місто Від читача 17:05 Партнерство для результату: новий етап співпраці з Агенцією регіонального розвитку 22:00 У музеї Тернополя зберігають фрагмент давньоєгипетського саркофага 21:00 Дружина вірила, онуки чекають: історія захисника Миколи Хархана з Тернопільщини photo_camera 20:00 Кожен донат — це збережене життя: волонтери просять зібрати кошти на авто для захисників з Тернопільщини 19:00 Від 200 до понад 4000 гривень за один квиток: скільки коштує доїхати з Тернополя до інших областей 18:05 Заморозки та сильний вітер: на Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки 17:01 Відійшов у вічність протоієрей Михайло Кільчицький 16:00 Як на Тернопільщині водять великодні гаївки: добірка із соціальних мереж play_circle_filled photo_camera 15:00 Помер хірург з Чортківщини Степан Болібрух 14:00 «Мішанина» по-тернопільськи: у мережі показали як готувати традиційну великодню страву play_circle_filled 13:00 Смертельна аварія на Чортківщині: водію стало зле за кермом 12:30 Хабар за інвалідність: судитимуть лікарку обласного онкодиспансеру 12:27 Сергій Надал на фронті передав воїнам 105-ої бригади ТРО автомобіль, квадрокоптери та іншу техніку (на правах реклами) 12:00 Затримали чоловіка за фейкове «замінування» Лановецького ТЦК 11:30 Вогонь ревнощів: на Тернопільщині затримали чоловіка за підпал 11:00 Долар та євро знову ростуть: який курс валют в обмінниках та банках
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up