Стало відомо, як покарали тернополянина за прогулянку по набережній під час карантину

Стало відомо, як покарали тернополянина за прогулянку по набережній під час карантину

Чоловік мав заплатити від 17 тисяч гривень штрафу, проте оскаржив постанову суду.

За прогулянку по набережній Тернопільського ставу під час карантину суд обмежився усним зауваженням, повідомляє прес-служба Тернопільського апеляційного суду.

9 червня 2020 року суддя Тернопільського апеляційного суду розглянув апеляційну скаргу захисника Володимира Ц. на постанову Тернопільського міськрайонного суду від 5 травня 2020 року .

Даною постановою Володимира Ц. визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ст. 44-3 КупАП (порушення правил щодо карантину людей) та накладено 17 тис. грн штрафу.

Санкція статті тягне за собою накладання штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (т.б. від 17 до 34 тис. грн) до і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч (від 34 до 170 тис. грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Не погодившись із таким судовим рішенням, захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу та просив постанову місцевого суду скасувати і закрити провадження по справі. Оскільки вважає призначене покарання занадто суворим і таким, що не відповідає тяжкості вчиненого правопорушення.

У судовому засіданні обвинувачений Володимир Ц. підтвердив, що дійсно у другій половині дня 9 квітня 2020 року на березі Тернопільського ставу зупинився привітатись із двома знайомими. Хоча Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р № 211, зі змінами від 2 квітня 2020 р., відвідування прибережною зоною з 6 квітня 2020 року було заборонено.
Таким чином, висновки суду першої інстанції щодо доведеності вини Володимира Ц. є обґрунтованими.

Разом із тим, вирішуючи питання про накладення адміністративного стягнення, суддя Тернопільського апеляційного суду звернув увагу, що обвинувачений раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, умови карантину порушив вперше та шкідливих наслідків іншим особам не завдав.

За таких обстави, апеляційну скаргу захисника обвинуваченого слід задовольнити частково, Володимира Ц. звільнити від адміністративної відповідальності за малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення, обмежившись усним зауваженням.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Коля
    молодець, а ще треба згадати що сам Ляшко сказав що заборона відвідувати парки було зроблено тільки з метою залякати людей, і не має відношення до епідемології.
    Саша Крест reply Коля
    Так то Ляшко, зелений дохтор...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:00 Біля автовокзалу в Тернополі небайдужі врятували сімох цуценят play_circle_filled 15:25 Обрали голову Борщівського районного суду 14:20 Зміни до бюджету-2026: куди спрямують кошти у Тернополі 13:19 На дамбі Тернопільського ставу планують встановити камери автоматичної фіксації швидкості Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 13:00 У Дністровському каньйоні освятили хрест біля джерела святого Григорія та облаштували місце відпочинку 12:08 Добивав ногами і залишив на дивані: у Борщеві чоловік мало не помер після застілля 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 9-10 травня 10:00 Швидко та зручно: готуємо домашнє тірамісу за 20 хвилин 09:00 Тернопіль втратив Героїв Назара Тимофійчука та Володимира Маслака 22:11 Зеленський дозволив провести парад у Москві. Є офіційний указ Президента України 22:00 100 років виповнилося довгожительці з Хоросткова 21:00 З 15 років — мопед, з 17 — автомобіль: що тернополяни думають про можливі зміни для водіїв play_circle_filled photo_camera 20:00 Тернопільські спортсмени встановили рекорди Європи та здобули нагороди на чемпіонаті з пауерліфтингу photo_camera 19:00 Чи безпечна полуниця в Тернополі та які зараз ціни: перевірили журналісти «20 хвилин» play_circle_filled photo_camera 18:00 23-річного чоловіка підозрюють у розбійному нападі 17:30 На сесії погодили продаж на аукціоні земельної ділянки на вул. Стуса 17:00 Судитимуть жителя Тернополя, який за 30 тисяч доларів обіцяв «вирішити питання» із військовою службою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up