Суд "не позбавив" прокуратуру землі біля літака

Суд "не позбавив" прокуратуру землі біля літака
  • Прокуратура Тернопільської області й надалі залишається користувачем 35 сотих зеленої зони, яку отримала для багатоповерхової забудови.
  • Суд відмовив у задоволенні позову, яким прокуратуру хотіли позбавити землі.
  • Наданням ділянки в зеленій зоні правоохоронцям можуть зайнятись НАБУ, НАЗК, ДБР.

Про це у "Фейсбуці" написав депутат міської ради Андрій Шкула:

"Земля біля літака (35 сотих), досі, прокурорська 🗣 НАБУ, НАЗК, ДБР

▪️Суд (під головуванням Герчаківської) відмовив в задоволенні вимог щодо визнання недійсним рішеня ТМР, яким прокуратурі області дали зелену зону.

▪️Нагадаю: землю в користування ТМР надавала в 2013 році прокуратурі області для будівництв багатоповерхівки та вбудованих приміщень. Тоді, і по факту, і згідно з Генпланом, ділянка - зелена зона. Надавати таку землю, згідно з Законом, не можна, тим більше під багатоповерхову забудову 🙈🙉🙊

Відео дня

▪️Прокуратура області уклала інвестиційну угоду щодо будівництва там багатоквартирного будинку. Згідно з угодою орган отримав лише 9 квартир.

- Я вбачаю в такій оборудці два моменти: 
- можливий підкуп прокуратури аби всліпла на окремі дії тодішньої мерії.
- можливу злочинну схему зі збагачення шляхом дерибану комунальної землі.

▪️Чому такі думки і в чому простежується схема? Згідно з Земельним кодексом ділянка, яку надають органам держвлади повинна одночасно реєструватись за державою. Цього не зробили. Натомість: закрили очі на Генплан, дали землю, уклали інвестугоду, отримали кватири. Місто і держава з носом.

▪️Чому суд відмовив, знатиму за 10 днів коли буде повний текст рішення. Обов‘язково подаватиму апеляцію. По перше, дуже глибоко в собі, вірю в правосуддя. По друге, є проголосований запобіжник, який забороняє вирубувати тих 35 сотих зеленої зони до завершення судів.

▪️Зараз готуємо різні звернення в НАБУ, НАЗК, ДБР 🕵️‍♂️ бо є переконання (і докази) про можливу злочинну змову посадових осіб міської ради та прокуратури області з метою збагачення та завдання збитків і місту і державі

▪️Земля біля літака повинна бути збережена як зелена зона! Землю біля літака треба повернути в парк, частиною якого вона була! Не можна допускати перетворення парку в сквер!", - повідомляє пан Шкула.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • Степан Хурдт
    Ура Парашне!
  • Николай Шкира
    Відтягують....
  • Petro Skarzhynskyi
    Да здрастует наш суд, самий гуманний суд в мире☺
  • Irina Okun
    Далi голосуйте за  пороха!
    Галина Кулик Высочина reply Irina Okun
    Да при чем тут Порох,на местах надо разбираться.Там красивое место и удобное вот и ,,рвут,,Не давайте им совершать кощунство.А Зе им сам там все построит.Так что самим надо решать.Люди не захотят,стройки не будет.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:02 За хабар обіцяли допомогти уникнути служби: як за це карають суди на Тернопільщині 16:30 Лише українською: Рада ухвалила зміни до оформлення паспортів українців 16:00 У середмісті Тернополя горів гараж 15:22 На Тарнавського загинув чоловік Від читача 13:24 Офісу "Зроблено в Україні" у Тернополі - 1 рік! 15:00 З ліхтариками, генераторами, але на уроках: як школи Тернополя готуються до відключень світла 14:20 Аварія на Мазепи: водію стало погано, зіткнулися три авто 14:05 Тернополянина викрили у збуті фальсифікованих цигарок 13:25 «На щиті»: тисячу тіл повернули в Україну 13:00 Суд повернув земельну ділянку в зоологічному заказнику «Людвище» 12:30 На пішохідному переході біля залізничного вокзалу збили жінку 12:00 На Тернопільщині підліток зняв та поширював інтимне відео — поліція 11:30 У дванадцяти областях застосовуються графіки погодинних відключень електрики 11:15 У дитсадку №14 проводять термомодернізацію: що вже зробили 10:35 Середня пенсія на Тернопільщині становить 4997 гривень 10:00 Жінка зі Зборова втратила понад 100 тисяч гривень 09:30 Семеро людей травмовані внаслідок нічної атаки на Київ 09:00 Герою назавжди 29: на фронті загинув бойовий медик з Тернопільщини Андрій Пастушенко 08:00 Відпустка і компенсації для військових: що може змінити новий законопроєкт 22:00 Керувати можна лобом чи підборіддям: тернополянка презентувала власноруч створений протез
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up