Танець, що торкається сердець: тернопільська Bright Team здобула золото у Кракові

Танець, що торкається сердець: тернопільська Bright Team здобула золото у Кракові
  • Команда Bright Team гучно заявила про себе на чемпіонаті Polish Open Cup WADF, що відбувся 8-9 березня у Кракові. Їхні енергійні рухи, змістовні постановки та неперевершена синхронність вразили суддів настільки, що всі одноголосно віддали їм перше місце.
  • Це були дебютні, але не останні закордонні змагання. Діти готові працювати ще більше, аби вражати та перемагати. 

Bright Team – частинка великої танцювальної студії Bright Emotions, яка функціонує у Тернополі вже 15 років. Її заснували Тарас та Ірина Лилик. Разом з досвідченими, креативними хореографами діти та дорослі відкривають для себе світ танцю, підкорюють локальні, всеукраїнські та міжнародні сцени. 

Понад вісім років у ритмі танцю 

У команді Bright Team займаються 11 талановитих дітей віком від 10 до 14 років, під керівництвом хореографині Вікторії Томчишин. Основний напрямок – хіп-хоп, проте їхні постановки часто включають елементи jazz-funk, contemporary та інших стилів, що додає номерам глибини та видовищності.

Відео дня

Команда сформувалася у 2017 році та за цей час здобула чимало нагород на всеукраїнських конкурсах у Львові, Чернівцях, Рівному, Івано-Франківську та інших містах. Вперше на міжнародний рівень вони вийшли саме цьогоріч у Польщі, пройшовши відбіркові тури в Тернополі та Рівному.

— Я ніколи не налаштовую вихованців на те, що головне – перемога. Для нас важливіше отримати задоволення від танцю, подарувати емоції глядачам та показати, як сильно ми любимо те, що робимо. Танцювати треба так, щоб сцена вібрувала, щоб люди відчували наші почуття. Ми їдемо не просто за медалями, а щоб надихати і надихатися, — розповідає Вікторія Томчишин.

Свобода без масок

На чемпіонаті у Кракові Bright Team виступили з постановкою «Свобода без масок», яка має свою історію та зміст. У ній поєднали три різні музичні треки. 

– Цей танець про те, як люди ховають свої справжні емоції за масками. Ми показали, що, знявши їх, можна стати вільними та щасливими. На сцені діти танцювали в яскравих костюмах, а одна з учасниць наприкінці символічно знімала маску – як знак внутрішнього звільнення. Якщо Бог любить нас такими, як ми є, то і ми маємо приймати себе та інших без удаваних образів, –  пояснює Вікторія Томчишин.

Готові запалювати далі 

Завоювавши золото у Польщі, Bright Team не зупиняється. Попереду – відбіркові тури Art Dance, які відбудуться 13 квітня у Тернополі, а фінал – у Львові. Також команда шукає нові міжнародні змагання, щоб знову представити Україну на світовій арені.

— Ми вже стали великою танцювальною сім’єю. Після кожного виступу святкуємо, адже це не лише змагання, а й частина нашого життя. Ми хочемо виступати, розвиватися, надихати і надихатися, – каже тренерка.

Зазначимо, що у 2023 році Bright Team увійшли до ТОП-20 найкращих команд України за версією Art Dance, змагаючись із понад 100 сильними суперниками.

Читайте також:

У дитсадках України можуть зʼявитись нові групи, де дітей залишатимуть за гроші

Рустам Давлетов перетворює залишки ворожої зброї та шоломи на витвір мистецтва

Школярки з Тернополя здобули Гран-прі міжнародного конкурсу «London Art Fest»

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Lidia Doroniuk
    Найкращі. Дякую ♥ Вам..
  • Iryna Martsynyuk
    Молодці
  • Анастасія Березнюк
    Моя піся чекає на тебе, напишеш?☺️
  • Даня
    Тебе не нужен дайвинчик, когда есть я рядом

keyboard_arrow_up