"Танцюю, як усі": ми приєднуємось до флешмобу на підтримку дітей з інвалідністю

"Танцюю, як усі": ми приєднуємось до флешмобу на підтримку  дітей з інвалідністю
  • У Тернополі волонтери розпочали інклюзивний проект "Танцюю, як Усі".
  • Його мета - показати, що всі діти рівні та запросити якомога більше людей  25 серпня на Театральну площу Тернополя, щоб побачити сюрприз які діти з інвалідністю готують до Дня Незалежності.
  • Журналісти "20 хвилин" прийшли на один із дитячих майданчиків міста та затанцювали, як усі, разом з малечею. 

Суть флеш мобу полягає у тому, щоб мовою жестів показати рухи, які означають слова "Танцюй, як усі". Ці відео мають якомога більше розповісти людям, що 25 серпня напередодні Дня Незалежності, особливі діти готують незвичайний подарунок для тернополян.

- Ми розпочали проект, щоб розповісти людям про захід на підтримку дітей з інвалідністю, який відбудеться 25 серпня, на День міста, - розповідає співорганізаторка Олеся Чванкіна. - На Театральному майдані діти з інвалідністю, які готуються вже відтепер, будуть танцювати та показувати, що вони і справді такі, як усі. 

Організовують захід Олена Коваль від ГО "Життя без меж", ГО «Ділові Українські Жінки в Тернопільській області» та Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення.

Приєнались до флеш мобу "Танцюй як усі" і журналісти "20 хвилин". Разом із маленькими тернополянами вони вивчили нові рухи та запросили усіх на дійство, що відбудуться 25 серпня. Особливим на заході має бути танець мамів дітей з інвалідністю.

Підтримуйте і ви дітей з інвалідністю. Записуйте відео, на якому ви виконуєте жести "Танцюй, як усі", залишайте його у коментарях або публікуйте в соцмережах з хештегом #танцюй_як_усі.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:03 Жінка випала з авто і загинула під колесами фури: як покарав суд винуватця ДТП на Кременеччині 19:00 Там, де лікують поранених воїнів, народилася нова родина: на Тернопільщині одружився захисник photo_camera 18:03 З 1 серпня зростають тарифи на передачу електроенергії для бізнесу 17:05 Перший тиждень серпня принесе спеку до +37 на Тернопільщину Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 16:00 У Збаражі зустріли полеглого Героя бойового медика Віталія Гакала play_circle_filled photo_camera 15:01 На «прокурорській» землі вже майже добудували багатоповерхівку 14:45 «Ми не маємо права мовчати»: у Тернополі розгорнули 380-метровий прапор зі світлинами захисників play_circle_filled photo_camera 13:22 Аварія на проспекті Бандери: один із водіїв був нетверезим photo_camera 13:10 На Чортківщині чоловік впав у восьмиметровий колодязь 13:05 У Тернополі розшукують чоловіка, який вийшов з дому та не повернувся 12:00 Топ-15 сімейних лікарів Тернополя за кількістю декларацій: кому найбільше довіряють пацієнти 11:06 Розпочався Успенський піст: що можна їсти, а від чого варто відмовитися 10:10 Мобілізація, пенсія та виплати до Дня Незалежності: які зміни чекають на українців з 1 серпня 09:38 Пошкоджені будинки, пожежі та поранені люди: вночі росія атакувала Київ балістикою 09:00 «На щиті» повертається до рідного дому Герой з Підгаєччини Василь Яровий 22:00 Що треба зробити городникам на початку серпня 21:05 Протестну ходу в підтримку ексміністра оборони Федорова провели у Тернополі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up