Тендер на утримання Тернополя у 2019-ому постійно зривають. Хто ж прибиратиме місто

Тендер на утримання Тернополя у 2019-ому постійно зривають.  Хто ж прибиратиме місто
  • Тернопільська влада не може провести тендер на утримання міста в 2019-ому через одну черкаську фірму, яка блокує процес.
  • Дві фірми, які виграли торги у 2018-ому, уже вичерпали всі виділені кошти.
  • Хто ж прибиратиме місто у 2019-ому? Про це йшлося на виконкомі міської ради 13 лютого. 

- Ще у листопаді 2018-ого року ми оголосили тендер на утримання міста 2019-ому, - каже начальник управління ЖКГ Олег Соколовський. - Це міжнародний тендер, тому процес триває більше двох місяців при умові, що все проходить добре. Але, як тільки ми підходимо до питання процедур, з'являється черкаська фірма "Свій лад", яка подає скарги в антимонопольний комітет і каже, що ми ставимо дискримінаційні умови. А які у нас умови? Ми хочемо, щоб база із піском, технікою була не далі Тернопільського району. Хоча би. Зрозуміло, якщо вона у Львові, то вона нам непотрібна. А та фірма пише, що це дискримінація, бо база може бути де завгодно.

Такі скарги, як каже пан Соколовський, антимонопольний комітет підтримує і тендер затягується ще на два місяці. Коли управління міняє умови і вказує, що база може бути на відстані 20 км від Тернополя, в останній день проведення торгів черкаська фірма знову пише скаргу. Тому управління постійно оголошує про торги повторно, змінює правила і чекає.

- Крім цієї фірми, є ще інші учасники тендеру, які не мають жодних зауважень, - продовжує пан Соколовський. - Але ми вже маємо офіційну відповідь від СБУ, що вони вивчають це питання, бо це блокування роботи. 

Тим часом фірми, які виграли тендер у 2018-ому році, - ТОВ "Авакс Проф" та КП "Міськшляхрембуд" - уже вичерпали всі кошти.

- Ми завжди тій фірмі, яка виграла тендер, продовжуємо фінансування на двадцять відсотків від попередньої угоди, - пояснює начальник управління. - Тобто у 2019-ому "Авакс Проф" отримав ще близько чотирьох мільйонів, а "Міськшляхрембуд" близько трьох на прибирання міста. Але ці кошти вже вичерпані. А коли будуть наступні торги, враховуючи ситуацію із черкаською фірмою - невідомо.

Тому виконком міської ради 13 лютого дав дозвіл на продовження фінансування роботи "Авакс Проф" та "Міськшлярембуду", щоб уникнути конфліктних ситуацій щодо утримання міста.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 Уряд затвердив щомісячну виплату для нагороджених «Хрестом бойових заслуг» 16:20 Виплати через «єВідновлення» наразі отримають власники семи квартир на Стуса, 8 15:35 У Тернополі відкрили нове приміщення «Центру підтримки ветеранів та родин Героїв» photo_camera 15:04 Три громади переказали понад два мільйони допомоги постраждалим від ракетної атаки Від читача 10:39 Дві команди з Тернопільщини стали призерами Табору підприємництва у Львові 14:30 На Дружбі жінка під наркотиками керувала автівкою попри заборону і порушувала правила 13:50 Чоловіка, який розбещував свою малолітню доньку, засудили до 5 років тюрми 13:10 Під колеса авто на Бережанщині потрапив пішохід 12:35 Для дітей навчально-реабілітаційного центру облаштували «Казковий купол» photo_camera 12:05 На Тернопільщині водій легківки смертельно травмував пішохода 11:20 Бійка в центрі Тернополя: поліцейські встановлюють обставини інциденту 11:05 Графік відключення світла в Тернополі та області на 5 грудня (оновлене) 10:40 Затримали тернополянина, якого підозрюють у нанесенні смертельних травм його матері 10:30 Тернопільська школярка здобула низку перемог на мистецьких конкурсах photo_camera 10:00 Тернопільщина втратила Захисників Петра Сегіна та Віталія Нанюка 09:01 Померла Марія Щерба, яка присвятила своє життя донорству 08:00 Тернопільська бібліотека збирає книжки для дітей із дитбудинку: як долучитися 22:00 Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського play_circle_filled 21:00 Це має бути обов'язковою навичкою кожного: добірка курсів домедичної допомоги у Тернополі 20:00 На Тернопільщині водій порушив правила дорожнього руху та намагався підкупити поліцейських
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up