Тернопіль має черговий рекорд : 15 масажистів на одній людині

Тернопіль має черговий рекорд : 15 масажистів на одній людині

На Набережній Ставу 25 серпня встановили ще один рекорд. 15 масажистів одночасно робили масаж одній людині впродовж години.

Організатор рекорду, масажист Оксана Петришин розповідає, що на цьому зупинятися не збирається і планує посягнути на рекорд світу. Нагадаємо, що жінка уже встановила один рекорд – безперервний масаж 18 годин 26 хвилин минулого року.

- Я вирішила показати свою майстерність і свою техніку, де неможливого немає нічого, тобто 15 масажистів на одній людині. Це дуже класно, коли ти досягає того, що інші не можуть зробити, - розповідає масажист. – Це розслабляючий масаж в системі аюверда, де ми працюємо синхронно в парах.

Тернополянин Ростислав, який погодився взяти участь у рекорді, абсолютно здоровий.

- Він сам проявив бажання нам допомогти у встановленні рекорду. Цей масаж не має жодної шкоди для здоров’я, адже він розслабляючий. Масаж класичний, але в системі аюверда, тобто масажуємо ноги, руки, голову, живіт і спину. У свою команду я взяла кращих масажистів Тернополя і двох учасників з області, - додає Оксана.

Протягом години 30 рук масажистів працювали на одній людині. Після завершення масажу організатору Оксані Петришин вручили сертифікат від Національного реєстру рекордів України. Ростислав розповідає, що почуває себе добре.

- Трішки крутиться голова і терпли руки, але ще стільки жінок одночасно ще не торкались мого тіла, - віджартовується чоловік.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Руслан Данильчук
    Чудовий рекорд! Неперевершене досягнення! Тернопіль повинен гордитися такими ентузіастами:) Пропоную на наступний раз ускладнити: масажисти повинні стояти на одні нозі, на головах повинні тримати слоїки із квашеною капустою, а замість тернополянина масажувати бурята! Оце буде справжній рекорд!!!
  • Пустило
    І з тої днини... тато геть звар"ював
  • Петро Білецький
    Тьфу ти......  Якби це б був еротичний масаж, це б був дійсно рекорд
  • David Starr
    Чесно кажучи - дебільний рекорд )
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 У Гусятині відкрили простір реабілітації 17:00 100 років виповнилося Теклі Коцур із Великого Ходачкова 16:18 Спортсмен з Тернополя завоював для України перше «золото» Паралімпіади-2026 16:00 У Тернополі відкрили простір спецпідрозділу ГУР «Артан» Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 15:06 У міській лікарні №2 в Тернополі оновлять приміщення та під’їзд до поліклініки 14:05 «Шукаю не лише свого Романа, а всіх лютівців»: історія поліцейської, яка об'єднує сім'ї зниклих бійців photo_camera 13:02 Перекинулися в кювет: в ДТП потрапили комунальники з Тернополя. Один з них — на лаві підсудних 12:01 У Кременці горіла квартира, а на Теребовлянщині — приватний будинок 11:15 Жінка купувала паливні талони за «старими цінами» і втратила гроші 10:35 Як приготувати пісні пиріжки: два прості рецепти 09:30 Внаслідок російського ракетного удару зруйновано 5-поверхівку у Харкові: серед загиблих є діти play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Сергія Мосензова та Олега Стасишина 22:01 Від 25 000 і більше на місяць: скільки тернополянам потрібно для комфортного життя (ОПИТУВАННЯ) play_circle_filled 21:00 У Тернополі відкрили виставку до 212-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка photo_camera 20:03 «98-річна бабуся замерзала три дні у квартирі, бо внука мобілізували». Куди дивилися соцслужби та поліція? 19:00 У Тернополі відкрили меморіальні дошки двом загиблим захисникам
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up