Тернопіль у соцмережах випереджає інші міста

Молоді, амбітні, а головне – активні у громадському житті люди влаштували у Тернополі зустріч твіттерян #TwiTerEvent.
Тернопіль у соцмережах випереджає інші міста

Нагадаємо, Twitter — соціальна мережа, яка є мережею мікроблогів, що дозволяє користувачам надсилати короткі текстові повідомлення, використовуючи SMS, служби миттєвих повідомлень і сторонні програми-клієнти. Подібний захід у нашому місці проходить уже вдруге. Цього разу він припав на 21-22 січня. Місцем проведення #TwiTerEvent обрали ТРЦ "Подоляни”.
- Кожної секунди у світі реєструються 11 користувачів Twitter, - каже ведучий заходу Іван Омелян. – Найбільшим досягненням Twitter-спільноти в Україні, як на мене, є контроль за останніми виборами. Саме користувачі цієї мережі першими дізнавалися про все, навіть про порушення, які чинилися на різних дільницях.


Під час зустрічі тернополяни-твіттеряни та їхні друзі із Чернівців і Вінниці, навіть Білорусі, заслухали чимало доповідей про те, як на всі події у світі нині впливають соціальні мережі, зокрема Twitter, а відтак – як це могли б використати українці. Передбачені у програмі і розваги - боулінг, більярд, участь у грі “Мафія”, тематична вечірка. Мають прийти до твіттерян і гості – мер Тернополя Сергій Надал, голова облради Олексій Кайда та інші політики.


- У Тернополі є близько 700 активних твіттерян, - розповідає регіональний координатор Громадської Асамблеї України Володимир Ханас. – Це якщо рахувати окремих осіб, адже свої сторінки у Twitter мають ще й деякі державні установи, організації, місцеві ЗМІ, в тому числі “20 хвилин”.
До речі, 46-річного громадського діяча місцеві твіттеряни жартома називають своїм гуру, тобто не зовсім учителем, а тим, хто направляє і живить пробудження учнів.


- Нині відбувається неформальна конференція користувачів соціальних мереж, - додає він. – Ми хочемо, аби ці люди познайомилися особисто, аби нас побачили представники інших міст, де такі заходи ще не відбувалися. Тернопіль у цьому плані йде попереду, тож до нас звертаються, аби перейняти досвід, - у тому числі щодо проведення таких зустрічей.
Натомість на 22 січня організатори запланували квест "Файне місто Тернопіль". На неділю також запланували зв’язок із Донецьком. Адже там теж саме у ці вихідні відбувається подібне “збіговисько” твіттерян. Докладніше про все, що відбувається на #TwiTerEvent дивіться тут: http://twiterevent.blogspot.com.
 

Коментарі (8)

Ви не авторизовані

 • Anonymous

  кращий заголовок Тернополяни нічого не роблять а тільки сидять в соц мережах чого бідні бо дурні (соц мережі зло)
 • Anonymous

  Бо роботи нема ,от і сидять(і ночують) !!!!!
 • Anonymous

  морда на відео свідчить що Фронт Зрад намагається підімяти під себе тернопільських блогерів. Омелян зараз зализує очко Барні і Заставному по черзі, надіється що його зроблять головою його рідного хутора.
 • Anonymous

  Так чого вони збирались? Твітер - це просто інструмент. Ну не збираються ж просто так користувачі Вконтакте. Має бути якась мета.

  Anonymous reply Anonymous

  мета-побухати і дівуль пощипати
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up